kwiecień w zdjęciach

Uzbierało się mi trochę zdjęć w telefonie, więc czas na podsumowanie kwietnia w instagramowych kadrach!

Pierwszy i małą część drugiego dnia kwietnia spędziliśmy w Kielcach, co pokazywałam tutaj. Trafiliśmy na niesamowitą pogodę i ogromnie się cieszę, że udało nam się wyskoczyć tam właśnie wtedy! Pospacerowaliśmy po tym fajnym mieście, pojedliśmy dobrego jedzenia, a do tego nocowaliśmy w świetnym hotelu!

1kwiecienIG
Szybkie wyjście na kawę i małe zakupy do miasta, o jak mi tego brakowało! Ostatnio bardzo rzadko się to zdarza, więc skorzystałam z okazji!

3kw

Razem z moim facetem i Olą wybraliśmy się do Piotrkowa na sushi (bardzo lubię je tam jeść!). Swoją drogą podoba mi się miejsce w jakim się znajduje. Kiedy wracaliśmy uliczkami Piotrkowskiej ”Starówki” spotkaliśmy ciekawych modeli, którzy chętnie pozowali do zdjęć 🙂

2kwiecienig
Żeby nie było, że ciągle w rozjazdach, a pracę sobie odpuściłam. O nie nie, staram się teraz poświęcać też trochę czasu sobie, a dzięki temu wpadłam na kilka pomysłów jak urozmaicić mój biznes! Potrzebuję tylko chwili czasu!

IMG_20170411_121804bb
Nie zliczę ile razy w kwietniu zdarzyło mi się jeść poza domem, w jakichś knajpkach. To chyba pierwszy taki miesiąc od dawna! Przy tym odkryłam, że w jednym z nowszych i z wejścia ulubionym miejscu można zjeść coś lekkiego i dobrego. Ale o tym niedługo!

4kwiec
W jedną sobotę Ola zaproponowała mi wypad do Spały na zdjęcia. Dość spontanicznie, bo na 15 minut przed wyjazdem! Szybko się ogarnęłam i pojechałyśmy. Zdjęcia z tamtego dnia mogliście zobaczyć tu.

3spala
Święta Wielkanocne spędziłam u rodziny, ale i w domu. Na spokojnie, z dużą ilością jedzenia co jest chyba normą we wszystkie większe święta, haha. Swoją drogą właśnie podczas świąt zrobiłam szybkie zdjęcie przy kwitnącej magnolii. Teraz już kwiaty opadły, bo tradycji stało się zadość i spadł kwietniowy śnieg.

3kwwiec
Na szare, bure i ponure dni – najlepsza dobra kawka, a w tym przypadku cappuccino w miłym towarzystwie!

IMG_20170419_160428
Jakiś czas temu dostałam propozycję udziału w nieco artystycznej sesji zdjęciowej na ASP w Łodzi. Bardzo się stresowałam, ponieważ znałam tylko jedną osobę i pierwszy raz brałam udział w takiej sesji! Ale ekipa szybko okazała się bardzo pozytywna, zdjęcia wcale niestresujące, a atmosfera przezabawna! Jak tylko otrzymam zdjęcia z backstagu i samej sesji postaram się opublikować 🙂

4kwiec

Wreszcie zabrałam się za kreatywne działania! Mianowicie handmado’we wyroby! Uwielbiam ozdabiać słoiczki i wianki! Podejrzewam, że jak wpadnę w nałóg to będę musiała część wystawić w sklepie, haha. A jeszcze odnośnie domowych ozdób, niedawno kupiłam świetną tabliczkę w Pepco.

5kwiec
Selfie z urodzinową Kasią! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Tak jak pisałam na instagramie, nie mogę się nadziwić, że obie ze sobą wytrzymujemy niemal każdego dnia, ale w sumie wystarczy wspólne uwielbienie k-popu i wszystko staje się możliwe 🙂

IMG_20170427_221958

Ostatniego dnia kwietnia znów wybrałam się do Spały, tym razem w towarzystwie chłopaka, mojej mamy i siostry. Wyskoczyliśmy na pyszny deser i pierwszy w tym roku Jarmark Spalski! Pamiętacie to wydarzenie? Pokazywałam je tu. Nie mogę się doczekać kolejnych jarmarków!

6kww

A powyżej jeszcze widzicie kwitnące kwiaty. To zdjęcie było zrobione w dniu, kiedy słońce świeciło na zmianę z padającym deszczem. Podsumowując, miesiąc był naprawdę pozytywny pod wieloma względami, ale pogoda niezbyt! Taki przysłowiowy kwiecień plecień.

A jak Wam minął poprzedni miesiąć? 🙂

Share: