lampiony

Cześć!
W dzisiejszym poście chciałam Wam pokazać moje nowe dodatki do mieszkania! Moją mini listę zrealizowanych zakupów już tutaj widzieliście, ale jakiś czas po publikacji zamówiłam coś jeszcze. Teraz wszystkie rzeczy są już w moim domu i czekają na przydzielenie im odpowiedniego miejsca 🙂

Właśnie kilka dni temu przyszła do mnie ostatnia paczka z nowymi dodatkami, o których przed chwilą wspomniałam. W tej ostatniej znajdowały się ażurowe lampiony, które marzyły mi się od dłuższego czasu. Naprawdę uwielbiam tego typu dekoracje! Lampiony, latarenki i wszelkiego rodzaju ”opakowania” na świeczki bardzo mi się podobają. Te które zamówiłam urzekły mnie swoim ciekawym wyglądem. Jeśli chodzi o kolory, to był to komplet: biały i szary. Czyli barwy, które idealnie pasują do mojego mieszkania!


W środku są specjalne uchwyty przytrzymujące szklany świecznik, więc nie wsadzamy świeczki bezpośrednio do lampionu, a do świecznika. To zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie i dla nas i dla lampionu (to go ochroni przed okopceniem). Jeszcze nie miałam okazji ich przetestować jako lampionów, ale kiedy to zrobię, to z pewnością Wam pokażę jak prezentują się po zmroku!

Jak Wam się podobają? 🙂

Akurat powyższe lampiony pochodzą ze sklepu Westwing, ale widziałam identyczne w Pepco.

Share: