listopadowy śnieg

W ten weekend w moim mieście zaczął padać śnieg, zreszą zapewne jak i w wielu innych miastach w naszym kraju. Przyznam, że byłam zaskoczona, początkowo lekko podirytowana, a po chwili jednak widok śniegu sprawił mi radość. Polska złota jesień trwała właściwie tylko przez krótki moment i z jednej strony szkoda, że tak szybko się kończy. W każdym razie, lubię obserwować zmiany w przyrodzie, jakie niesie ze sobą każda z pór roku.

DSC_0389p

Jednak ten listopadowy śnieg sprawił, że nieco zatęskniłam za białą zimą, jaka w ostatnich latach jest dość kiepska. Tak się złożyło, że weekend niemal w całości spędziłam na wsi, gdzie po tych opadach krajobraz zmienił się chyba najbardziej. Razem z moim facetem wybraliśmy się na spacer do lasu.  Ahh, było naprawdę pięknie, w dodatku powietrze było takie rzeźkie! Zdecydowanie przyjemniej niż w mieście 🙂

listopadowysnieg1

listopadowysnieg1a

listopadowysnieg1a2

DSC_0356ppps

Ten las, jest zdecydowanie moim ulubionym. Uwielbiam tam spacerować i robić zdjęcia, co zresztą często można u mnie zauważyć. Spacery po tym lesie niezwykle mnie relaksują i dodają energii!

DSC_0319p

A Wy jak spędziliście weekend? U Was też padał śnieg? 🙂

Share: