Love Rain

Hej!
Niestety nie mogłam wcześniej tutaj zajrzeć. W dodatku podczas chorowania nie zawsze mam wenę i chęci, aby spędzać przed komputerem tyle czasu. Dlatego dzisiaj postanowiłam, że dodam zaległy post dotyczący koreańskiej dramy jaką oglądałam już jakiś czas temu:) Koniecznie muszę ją polecić!


Love Rain-to drama w której przedstawione są dwie historie (dwóch par), które łączą się w jedną.
Lata 70-te – dwójka studentów zakochuje się w sobie, lecz nie dane jest im być razem.. Dziewczyna opuszcza kraj, a chłopak przez wiele lat nadal żyje miłością do niej.. Po wielu latach, w Japonii przypadkiem trafia na siebie dwójka młodych ludzi: zakręcona studentka Jung Ha Na, oraz znany fotograf Seo Joon. Jednak przeznaczenie chciało, że spotykali się coraz częściej i to niekoniecznie z własnej woli. Po czasie znów się spotykają-w Korei. Powoli zaczynają się w sobie zakochiwać.. Wtedy na ich drodze stają wydarzenia z przeszłości.. które jak się okazuje mogą uniemożliwić im związek..

krótki zwiastun pokazujący początek dramy:
Po kilkunastu latach, nowa historia, która jednak połączy się z tą z lat 70..
Jest to jedna z najciekawszych i przyjemniejszych dram jaką oglądałam:) Tym bardziej, że trochę nawiązuje do moich zainteresowań! W dodatku można zobaczyć ciekawą fabułę. Serdecznie polecam!

Dramę możecie obejrzeć tutaj.

Share: