maj w zdjęciach

I kolejny wiosenny miesiąc za nami! A co za tym idzie? kolejny mix instagramowych zdjęć mojej codzienności 🙂

Początek maja, czyli majówkę spędziłam w domu. Początkowo był plan, żeby gdzieś jechać, ale w końcu wyszło, że z tego zrezygnowaliśmy. W sumie to nie był zły pomysł, żeby zostać na miejscu, bo i tak mile spędziłam czas.

IMG_20170501_182255_442pppbbl
Niestety pod koniec majówki zaczęło mnie rozkładać. Rozchorowałam się na prawie dwa tygodnie. Kaszląc bez przerwy, prawie tydzień spędziłam w łóżku, kurując się i odrobinę leniuchując.

IMG_20170507_202418b
Ciężko było mi się zebrać do powrotu do pracy w sklepie, dlatego nie odmawiałam sobie małych przerw na przyjemności. W maju odkryłam też całkiem smaczne smoothie o Marwit! 🙂

sses
W maju w końcu można było schować płaszcze głęboko do szafy! Jednak w niektóre dni nie obeszło się bez kardiganu. Poniżej, jedna z majowych stylizacji, która pojawiła się na blogu (tutaj).

IMG_20170519_205848p
Jednego weekendu postanowiliśmy wybrać się do Pabianic, ponieważ trafiłam na tanią ofertę fajnego hotelu. Chcieliśmy zregenerować siły, a przy okazji odwiedzić inne miasto. Fotorelację z wypadu mogliście zobaczyć tu 🙂

pb
Nie zabrakło też czasu spędzonego w towarzystwie znajomej przy pysznej kawce i smoothie!

IMG_20170524_191043_255(2)
W maju wreszcie można było poczuć prawdziwą wiosnę! Kwiaty, dużo zieleni, od razu w człowieku więcej energii!

catsibbbbbb
Prawie każdy weekend spędzam poza miastem, na wsi u mojego chłopaka. Uwielbiam to miejsce, a zwłaszcza widoki jakie można oglądać o zachodzie słońca na pobliskiej łące tuż przy lesie!

IMG_20170528_225041_343p
Pod koniec maja sporo czasu spędziłam w sklepie, nadrabiając zaległości po chorowaniu i przygotowując nowości na czerwiec. Razem z Kasią zrobiłyśmy sporo zrobiłyśmy już z wyprzedzeniem, ponieważ w czerwcu wyjeżdżam!

IGww

Zdecydowanie maj był pięknym miesiącem, wiosna ruszyła pełną parą co również zadziałało na mnie! Jak widzicie w maju starałam się robić więcej zdjęć, choć nie wszystkich udało mi się opublikować, za to w czerwcu będzie ich 2 razy więcej! Bo zapowiada się naprawdę świetny miesiąc! 🙂

A jak Wam minął maj? Robiliście coś ciekawego?
Macie instagram? Koniecznie podajcie swoje loginy, a w wolnej chwili odwiedzę Wasze profile!

Share: