make today beautiful

Witam!
Dziś odwiedziłam kilka sklepów, a w tym Rossmanna. Piszę o tym, dlatego, że właśnie tam trafiłam na ciekawą drewnianą zawieszkę z napisem. Lubię dekoracje, które oprócz tego, że ładnie prezentują się we wnętrzu to również coś przekazują, w tym przypadku jest to krótkie, ale motywujące hasło: Make today beautiful.

Z pozoru taki zwykły napis, a jednak jak działa na wyobraźnię. Dzień można uczynić pięknym na przeróżne sposoby, bo każdy z nas interpretuje to inaczej. Ja, jak tylko zobaczyłam tę przywieszkę, od razu się uśmiechnęłam, bo już wiedziałam co dziś chcę zrobić, żeby mój dzień był piękniejszy, lepszy!

Od kilku dni, aż do końca weekendu w wielu marketach trwa ogólnopolska zbiórka żywności. Oczywiście to, że dziś mogłam choć w małym stopniu pomóc uczyniło mój dzień piękniejszym. Grudzień to cudowny miesiąc pod wieloma względami, idealny, aby we wszystko co się robi wkładać znacznie więcej serca. Ta zawieszka będzie mnie codziennie motywować, aby każdy grudniowy dzień spędzać jak najlepiej! 

Share: