makijaż: kolory na zimę

Hej!
Ostatnio pokazywałam mój codzienny makijaż (tutaj), który właściwie niewiele się zmienił od tamtej chwili. Jednak z racji tego, że mamy nowy rok, a w dodatku ponurą zimę, postanowiłam go trochę ożywić!

Na początek pokażę dwa małe zestawy kosmetyków, które kupiłam w paryskim H&M. Decyzja o zakupie padła dlatego że kosmetyki znajdowały się w małych i poręcznych opakowaniach, które nie zajmują dużo miejsca i idealnie sprawdzają się zarówno przy codziennym użytku jak i w podróży, a po drugie urzeły mnie świetne kolory i w miarę dobre ceny tych produktów (łącznie ok. 30zł). Do tej pory dość sporadycznie używałam kosmetyków w takich odcieniach, ponieważ korzystałam jedynie z wielkiej palety z Sephory, która niestety nie mieściła się w torebce^^ A teraz w końcu mogę ”się poprawić” poza domem.

No i właśnie tymi kolorami postanowiłam nieco ożywić swój wygląd na zimę. Nie od dziś zaznaczam policzki różami, jednak dopiero w ostatnim czasie polubiłam malować usta na różne kolory (róż, czerwony, bordowy). Swoją drogą te powyższe kredki do ust, które kupiłam są naprawdę intensywne po nałożeniu na usta! Zresztą na róże do policzków też nie mam co narzekać. Spełniają moje oczekiwania. 
szybki makijaż z wykorzystaniem powyższych kosmetyków:
Może ktoś z Was używał już kosmetyków, które pojawiły się w tym poście? Dajcie znać! 🙂
Share: