marzec w zdjęciach

W końcu doczekałam się końca zimowych pór roku! Co prawda marzec był dla mnie znacznie lepszy od stycznia i lutego, to jednak cieszę się, że już minął. I jak co miesiąc, w tym roku (jedno z moich postanowień blogowych, hah!) zostawiam kolejne instagramowe podsumowanie ubiegłego miesiąca 🙂

IMG_20170301_210846

W pierwszą niedzielę marca zaskoczyła nas piękna pogoda. Było tak ciepło, że od razu pojechaliśmy nad Zalew Sulejowski, żeby trochę tam posiedzieć i skorzystać z pogodnego popołudnia! Więcej fotek z tamtego dnia tutaj.

dfdf

Razem z moim chłopakiem miałam okazję pierwszy raz odwiedzić kawiarnię w moim mieście, w której jeszcze nie byłam i od razu się w niej zakochałam! Ale o tym innym razem. Niespełna tydzień później udało mi się zajrzeć do innej kawiarni (Ika), a to za sprawą Martyny! Te nasze tomaszowskie kawiarenki są takie przytulne 🙂

igh
Nie myślcie, że cały marzec był u mnie słoneczny, o nie. Jednak zdjęcia na zewnątrz lepiej robić w pogodny dzień!

IMG_20170314_172916p

Znów spotkałam się z Olą, która umiliła nam pracę w sklepie swoim towarzystwem i pomogła w szybkiej sesji ubrań, które szykowałyśmy na dostawę na stronę sklepu Inspired!

ffeww
W marcu byliśmy z dwa lub nawet trzy razy w Piotrkowie Tryb. Raz wybraliśmy się tam na sushi i zdjęcia stylizacji, które robiliśmy w ramach kampani Nivea Invisible Fresh. Post z tamtego dnia jest tutaj.

stse
Powtórzę się kolejny raz, niektóre marcowe dni były przepiękne! Wreszcie było czuć wiosnę! Tak bardzo mi tego brakowało, że każdy taki słoneczny dzień cieszy mnie dwa razy mocniej. A co do wiosny, która nareszcie się przebudziła, będąc na wsi dostrzegłam świetne żółte bazie, które przywiozłam do domu 🙂

marzec
Jedną z niedziel znów spędziłam w towarzystwie Oli. Pewnie widzieliście w ostatnim wpisie, że to Ola robiła mi zdjęcia poniższej stylizacji, które tak na marginesie będą w jej portfolio. Kolejny raz jej serdecznie dziękuję!

IMG_0861ppp
Ostatniego dnia marca, razem z moim facetem zrobiliśmy sobie wycieczkę do naszych znajomych. Piątkowy wieczór spędziliśmy pod Kielcami. Swoją drogą tamten dzień zapowiadał mega pogodny weekend!

IMG_20170331_190325k

A co u Was słychać? Jak minął Wam marzec?
Życzę Wszystkim, aby kwiecień był dla Was jeszcze bardziej słoneczny niż marzec!

Share: