My Fair Lady

Witam!
Ostatnio coraz rzadziej oglądam azjatyckie seriale, więc niedługo zamierzam to nadrobić! Ale przed świętami obejrzałam jeden, który właśnie zamierzam krótko opisać:)

My Fair Lady – koreańska drama przedstawiająca dość ciekawą historię bogatej, a zarazem kompletnie nie umiejącej o siebie samodzielnie zadbać Kang Hye Na i jej lokaja Suh Dong Chana, który przypadkowo zaczyna pracować przy jej boku. Mężczyzna zmienia jej życie prawie o 180 stopni, robiąc przy tym sporo szumu, a dziewczyna początkowo go nienawidzi za jego nakazy, porady i niegrzeczne zachowanie. Stara się namieszać i zniszczyć mu życie, ale on nadal utrzymuje się w roli jej lokaja. Dzięki czemu, jej charakter w końcu ulega niemal całkowitej przemianie…

zwiastun

Jak dla mnie bardzo pozytywna i zabawna drama, choć zdarzają się smutne wątki, ale ogólnie można się sporo pośmiać, szczególnie z niektórych zachowań i min bohaterów!:)
A tak na marginesie to przyznam, że bardzo mi się spodobał styl głównej bohaterki. Czasem w jednym odcinku możemy zobaczyć ją w kilku strojach: od eleganckiego, po miejski czy sportowy.

Dramę możecie obejrzeć tutaj

Share: