myślami gdzieś w podróży

Hej hej!
Dziś będzie krótko, o tym czego brakuje mi zimą, z czym muszę czekać do lata… czyli o podróżach ”do ciepłych krajów”. Ostatnio złapałam się na tym, że niemal codziennie przeglądam strony z ciekawymi ofertami podróży, nakręcając się na wyjazdy, najlepiej do wszystkich miejsc na raz! Ceny są tak atrakcyjne, że gdybym tylko mogła od razu kupiłabym bilety i zarezerwowała nocleg. Niestety póki co, nie mogę sobie na to pozwolić. Jak dobrze, że można chociaż popatrzeć na zdjęcia i pomarzyć o miejscu, w którym akurat nie możemy być. Kiedy na zewnątrz jest zimno i ponuro lub gdy czuję się przygnębiona i zmęczona, myślami uciekam gdzieś na plażę w lazurowej zatoczce. To jeden z moich sposobów na poprawienie sobie nastroju w te zimowe dni 🙂 
Moje plany odnośnie tegorocznych wyjazdów nie są jeszcze ustalone. Jest tak wiele miejsc, które chcę odwiedzić, że nie potrafię się zdecydować! Wciąż jestem, a właściwie jesteśmy w trakcie rozważań. Zdecydowaliśmy, że na jeden, odpoczynkowy wyjazd wybierzemy się z moimi rodzicami. Chcielibyśmy wspólnie wyskoczyć do jednego z krajów południowoeuropejskich. Prawdopodobnie zdecydujemy się na moją ulubioną Chorwację lub jeszcze nieodkrytą przez nas Czarnogórę! Nie mogę się doczekać!
Ostatnia wizyta w Chorwacji. Rogoźnica 2009r.

Korzystając z tego, że jutro będę mieć chwilę wolnego w domu rodziców chcę poszukać zdjęć z podróży, kiedy korzystaliśmy wyłącznie z aparatów na kliszę. Planuję zrobić niedługo dłuższy post odnośnie miejsc, które do tej pory odwiedziłam. Co Wy na to? 

A teraz, życzę przyjemnych snów 😉 

Share: