na podbój!

Witam! 
Dzisiaj rano obudziłam się ze świadomością, że to wreszcie nastąpi! Mój pierwszy w pełni samodzielny wyjazd za granicę! Nadszedł czas, żeby  napisać o tym trochę więcej, niż do tej pory:) 
Cel podróży… Włochy!
zdjęcie z ostatniego wyjazdu do Włoch-Rzym 2008r.

To była spontaniczna decyzja i zupełny przypadek, że padło właśnie na to państwo. Czytelnicy, którzy śledzą mojego bloga od dawna wiedzą, że byłam już we Włoszech dwa razy, niektórzy spytają-po co wracać do tego samego kraju? I tutaj, w mojej głowie powstał pewien plan zaczynający się od tego wyjazdu (ale o tym kiedy indziej^^). Italia to jeden z tych krajów do których warto wracać tak często jak to możliwe, bo oferuje tyle atrakcji, zabytków i wspaniałych miejsc, że szkoda byłoby jakieś z nich pominąć! Na początku rozważałam odwiedzenie jednego z miast w których już byłam, ale kiedy trafiła się świetna okazja, złapałam właśnie nią! Będzie to zupełnie coś nowego! Ruszamy na dalszy podbój Italii!^^

Zanim napiszę więcej o mieście i terminach, pomyślałam, że lepiej będzie jak to zrobię po pojawieniu się pytań dotyczących całego wyjazdu, żebym mogła na nie odpowiedzieć w jednym poście:)
Odpowiem najszybciej jak będę w stanie!

Share: