największe źródło inspiracji

Hej!
Ostatnio pisałam o pewnej stronce, która jest jak znalazł dla wszystkich, którzy uwielbiają style azjatyckie, ale także takie jakie można spotkać w naszym kraju.

Codenote.jp – Jest to japoński portal społecznościowy dotyczący mody, coś jak nasze polskie stylio, czy międzynarodowy lookbook. Jednak.. nie zobaczymy tam wymyślnych, artystycznych stylizacji, sesji itd. I właśnie dzięki temu pokochałam tą stronę od pierwszego wejrzenia♥! Tutaj zdjęcia wysyła się bezpośrednio z telefonu. Ogólnie zarejestrować się można tylko i wyłącznie przez internet w telefonie. Z tego co wiem, później pobiera się aplikację dzięki, której można przerobić, ozdobić i połączyć zdjęcia-opcji jest wiele, ale głównie chodzi o to, aby swoje stylizacje pokazywać w danym dniu. Tzw. ”Today’s coordinate”. Można tu zobaczyć naprawdę przeróżne style.

Myślę, że każdy, jeżeli poświęciłby na to chwilę znalazłby dla siebie mnóstwo inspiracji! Dla mnie gyaru to oczywiście priorytet, dlatego pokażę wam mix wybranych inspiracji właśnie z tej strony:)!

Jak widać, zdjęcie z telefonu wystarczy, aby pokazać urok całej stylizacji:)
Serdecznie polecam odwiedzanie tej stronki!

Share: