obolałe nogi.

Hej !
Jaki duszny i męczący dzień.. Ha, mało tego wybrałam się w butach na obcasie na mecz, na piechotkę, nogi wlazły mi w tyłek, a w drodze powrotnej co chwila gdzieś siadałam. ;x
Ogólnie bardzo wygodne te buty, tylko za dużo się nachodziłam, a moje nogi jeszcze nie są aż tak przyzwyczajone^^ Jakieś hm 5km? no. + upał , a ja-czarna bluza i legginsy,  jak wychodziłam z domu zapowiadało się na deszcz, ale na meczu myślałam, że zejdę, bo było mi tak gorąco;x. Mniejsza. Później biedronka i masa jedzenia, które zjadłam w ciągu godziny. Pizza, lody, chipsy. I jak już się uwaliłam na łóżko tak złapałam drzemkę.
Przed chwilą wróciłam z tatą z wycieczki krajoznawczej i z obadania terenu nad pilicą. No nie powiem, że woda jest coraz bliżej domów.. 
Muszla;

jakaa zmęczona byłam ! ;x
_________________________________
Znalazłam genialne instrukcje do zrobienia różnych wspaniałych rzeczy! Ściągnęłam wszystkie strony na swojego laptopa i będe starała się je tu umieścić dopiero jak rozszyfruje o co w nich chodzi, bo niestety wszystko jest opisane po japońsku ! Ale po samych rysunkach i zdjęciach można się wiele domyśleć, Są świetne! jedna z nich ;

Są to strony jakiś japońskich magazynów typu hand made. Oglądam je właśnie i nie mogę nimi oczu nacieszyć! Aż pokaże je mamie;)
Baaj!;)
Share: