ootd: floral i jeans

Hej!
Wreszcie zaglądam tutaj ze zdjęciami wiosennej stylizacji, bez żadnego płaszcza czy chusty! Ostatnio nie mam możliwości robienia zdjęć strojom, bo najzwyczajniej w świecie brak mi czasu i fotografa, ale dziś po pracy udało mi się to zorganizować i w 5 minut powstało kilka szybkich zdjęć na bloga.

Miałam na sobie kardigan, który pokazywałam w ostatnim video. Koniecznie chciałam go zaprezentować w jakiejś stylizacji i choć na zewnątrz był upał i mogłoby się zdawać, że kardigan to głupota, to jednak w moim sklepie jest naprawdę chłodno, więc bez jakieś narzutki ani rusz. Co do reszty, to wybrałam bluzkę o motywie floral i jeansy pod kolor właśnie tych kwiatów. Krótko przed wyjściem z pracy stwierdziłam, że na tyle wypchnęłam swoimi kolanami te spodnie, że muszę zrobić im dziury. Wzięłam nożyczki i ciach, a co mi tam! W końcu dziurawe spodnie w modzie 😉

ootd1805aaw

ootd1805abcbc

 ootd1805abw

ootd1805abcb

Naszyjnik w tej stylizacji znalazł się przypadkowo, był również w lumpeksowym video, ale słabo było go widać, więc pomyślałam, że pokażę go też na zdjęciach. Posiada kilka przywieszek i frędzelki.

ootd1805abc

ootd1805aw
kardigan, bluzka-Secondhand, spodnie-C&A, torebka-Dresslily, buty-Converse, naszyjnik-Pepco

Co myślicie o takich szybkich zdjęciach stylizacji? Powinnam czasem takie wstawiać na bloga? 🙂

Share: