pod kołdrę!

Po tym spacerze z Karoliną, a właściwie siedzeniu na ławce czuję się niezwykle odprężona, i jednocześnie bardzo zmarznięta. Zaczął wiać okropny wiatr, który o mało nie strącił mnie z chodnika. Czytałam w internecie, że przez część Polski przeszła trąba powietrzna.. Mam nadzieję, że u was nic się nie dzieje!

Jak tylko dotarłam do domu to wskoczyłam pod kołdrę. Teraz znów zacznę coś oglądać… może jakiś film, a może dramę:) Także, zapewne pójdę spać dopiero za kilka godzin^^

I na koniec chciałam krótko nawiązać do kilku komentarzy: -dlaczego dodaję tak mało postów (3 posty dziennie!). Otóż, myślę, że nie tylko ja korzystam z wakacji, bo widzę ile osób przebywa na blogu w ciągu dnia, a ile wieczorem. Trzy posty dziennie to i tak sporo w porównaniu do innych blogów, więc proszę zrozumcie też, że tu nie chodzi o zaniedbywanie bloga, a moje własne sprawy i wakacje czytelników:)
A drugą rzeczą, tą niezmienną jest to, że blog nadal jest dla mnie swego rodzaju hobby i tak samo jak wcześniej jest dla mnie ważny!

Dobranoc wszystkim czytelnikom 🙂

Share: