Poniedziałek!

Witam!
Jak ten dzień szybko mi zleciał! Nawet nie mogłam znaleźć dłuższej chwili na zjedzenie porządnego obiadu, a to dlatego, że miałam mnóstwo papierkowych spraw do załatwienia w przeróżnych urzędach. Chyba nikt nie lubi tak zaczynać tygodnia. Stanie w kolejkach, podpisywanie dokumentów, jeżdżenie z miejsca do miejsca, aby jeszcze coś wydrukować, wypełnić. Zdecydowanie wolałabym omijać wszelkiego rodzaju urzędy szerokim łukiem, ale niestety tak się nie da. Z drugiej strony dzisiejszy dzień ma też pozytywy. Dawno nie byłam w moim rodzinnym mieście właśnie w poniedziałek 🙂

A przedostanim razem, kiedy wybrałam się do sklepu Wszystko po 4zł znalazłam uroczy dodatek do mieszkania, który sprawiłam sobie i mojej mamie. To biała, drewniana tabliczka ze spinaczem i jakże pocieszającym napisem ”Monday”. Stwierdziłyśmy, że będziemy do niej przypinać motywujące kartki właśnie na ten dzień, żeby nieco go sobie umilić! Tabliczka idealna do kuchni lub do pracy!

”Nie lubię poniedziałków” to dość częste powiedzenie. Jeśli chodzi o mnie też zanimi nie przepadam, bo zazwyczaj po weekendzie czuję się bardzo niewyspana i rozkojarzona, ale czasem zdarzają się tak przyjemne początki tygodnia, że człowiek od razu odzyskuje pozytywną energię!

Tak jak wyżej, życzę miłego tygodnia! 🙂

Share: