ptb II

Ciąg dalszy;d..
Więc po małych zakupach, skoczyłyśmy na shake do kawiarni, robiliśmy zdjęcia, a tu nagle ochorona, że nie można zdjęć robić w całej galerii ;o. Szczerze to nie rozumiem tego, dlaczego nie można robić zdjęć, w dodatku jeszcze lampa była wyłączona.. Ah ta Polska! niedługo to nie będzie można telefonów używać ! Ale mniejsza:)
Potem do Hana Sushi, mmmm. uwielbiam<3 Kolega zjadł całe wasabi ;o. he, ja nawet nie próbowałam xd. Wychodzimy i nagle patrze, że telefonu nie mam. Przeszukałam całą torbę! nic!, taka wkurzona byłam, wypadł mi z torby jak byłam w wc. Nie powiem, że ciśnienie to mi tak skoczyło.. Dzwonimy na mój numer, nikt nie odbiera. Dzwonimy znowu, i nagle ktoś odebrał. A Alex od razu puściła wiązankę XD Na szczęście to była jakaś Pani, która już nawet zadzwoniła do mojej mamy, że telefon znalazła;) Spotkaliśmy się z nią jeszcze w galerii i oddała mi telefon! Kamień z serca mi spadł-uśmiech od ucha do ucha;) A przed odjazdem jeszcze porobiliśmy zdjęcia na dworcu 😉 i to tyle, a teraz to usypiam xd.
Jutro rano może coś napisze;) bo wieczorem też jakiś wypadzik zrobie;)

Shake truskawkowy i porzeczkowy<3

Przepis na koktajl porzeczkowy ;

  • kostki lodu 2 szt
  • mleko 250 ml
  • sok z czarnej porzeczki pół szklanki
  • syrop z wiśni 5 łyżek
  • cukier 1 łyżka do smaku

Sposób przyrządzenia;
Sok z czarnej porzeczki wlać do miski. Zmiksować z mlekiem i syropem z wiśni. Dodać cukier. Wlać do szklanek. Dodać 1 kostkę do szklanek.
_
Dworzec;)

hahahahaha :DDD jaki kulos xd
z zaskoczenia znowu jakieś 😉

Dobranoc!:)

Share: