Pytania i Odpowiedzi

Cześć!
W weekend wybrałam kilka przypadkowych pytań zadanych w komentarzach z ubiegłego tygodnia, na które odpowiem w tym poście. Niektóre z nich dotyczą podobnych tematów, więc trochę je posegregowałam i podstawiłam odnośniki do postów, które są jakoś z nimi związane 🙂Pytania i Odpowiedzi!

Aniu, kiedy zdejmujesz aparat?

-Nie wiem 🙁 Możliwe, że górny łuk już niedługo, ale z dolnym trzeba jeszcze poczekać.

Nigdy nie miałaś problemu z trądzikiem? Masz cudowną cerę! 
-Nie miałam, ale czasem pojawi się jakaś krostka. Ale jest inna ”ciemna strona” mojej cery-od urodzenia mam problemy z pękającymi naczynkami.

Może nakręcisz filmik o tym jak się malujesz?
-Był już taki filmik i szczerze mówiąc zbytnio nie zmieniłam swojej taktyki w malowaniu, a nawet niektóre kosmetyki pozostały bez zmian! Ale może pomyślę o czymś nowym. (stary filmik)

Jakiego używasz podkładu ? 🙂
-Maybelline Dream Matte Mousse-od kilku lat mój ulubiony!

Aniu a jakich perfum używasz? 
-Obecnie z Zary, kiedyś pokazywałam na blogu (tutaj) 😉

Ile masz w szafie spódnic? Cały czas mi się wydaje, że strasznie dużo… 😛
-Hmm, w sumie to nie wiem, nie jest ich aż tak dużo, więcej mam sukienek^^

Wiem, że masz ten kapelusz już od dosyć dawna, więc raczej w H&M go już nie znajdę. Wiesz gdzie mogłabym dostać podobny?
-Niestety nie wiem. Dawno nie kupowałam żadnego i nawet nigdzie nie spotkałam. Może raz w C&A, ale zwykły czarny.


Aniu kiedy nowy filmik z łupami sh?:)
-Nieprędko, teraz nie mam na to czasu :(. W dodatku planowałam zrobić mały przerywnik w tych ”odcinkach” związanych z zakupami z sh, lecz praca nad nim jest niezwykle czasochłonna, ale mam nadzieję, że uda się go wstawić do końca maja!

Byłaś może kiedyś we Wrocławiu? jeśli tak, to znasz jakieś godne polecenia miejsca, w których można było by w miarę tanio przenocować?
-Byłam, ale to było kilka lat temu i tylko na jeden dzień! Niewiele pamiętam, prócz japońskiego ogrodu (zobacz tutaj). Trudno mi coś powiedzieć na temat noclegów.


Słuchasz może polskiego rapu? 
-Słucham, wielokrotnie o tym pisałam, np. w tym poście. Ostatnio słuchałam Pezeta, Rozbójnika Alibabę, czasem Kajmana i PMM 🙂

Póki co tylko tyle! Dobranoc! 

Share: