Receptura Babuszki Agafii: emulsja do twarzy

Hej, hej!
Słyszałyście o rosyjskich kosmetykach naturalnych receptury Babuszki Agafii? Podobno cieszą się naprawdę dobrymi opiniami i od dawna miałam chętkę na wypróbowanie jednego z nich. Byłam bardzo mile zaskoczona, kiedy dostałam jeden z tych kosmetyków w prezencie! Od razu zabrałam się za szybkie testowanie 🙂

Moim pierwszym kosmetykiem receptury Babuszki Agafii jest emulsja do twarzy, która znajduje się w ładnie zapakowanej fiolce. Tak, tak to pierwsza rzecz, na którą zawsze zwracam uwagę w pierwszej kolejności, haha. Ale jednak w tym przypadku sam kosmetyk jest równie ciekawy. Emulsja oparta jest w 98% na składnikach pochodzenia roślinnego, organicznych ekstraktach i olejach pozyskanych ekologicznie.

A teraz trochę o jej działaniu. Emulsja ma za zadanie ograniczać przedwczesne procesy starzenia się skóry, aktywnie odżywiać i intensywnie ją nawilżać. Wzmacnia procesy odnowy komórek skóry, nasyca ją witaminą C. Głęboko oczyszcza cerę i przywraca jej naturalny wygląd. Takie odmładzające serum!

Tego kosmetyku używam dopiero od niespełna tygodnia, ale jestem naprawdę zadowolona. Moja cera stała się bardziej delikatna, koloryt skóry zaczyna się poprawiać. Ta emulsja nawet sprawia, że na twarzy mniej widać zmęczenie (podkrążone oczy). Ciekawa jestem dalszych efektów!

A czy któraś z Was używała jakiegoś z kosmetyków Babuszki Agafii? Co o nich sądzicie? 🙂

PS. Emulsja była dostępna tutaj.

Share: