rosyjskie maseczki do twarzy

Hej!
Dziś chciałam napisać o pewnych maseczkach do twarzy jakie zagościły u mnie już ponad miesiąc temu. Są to maseczki receptury Babuszki Agafii. Znów na moim blogu pojawiają się rosyjskie kosmetyki, ale uważam, że są naprawdę godne polecenia, szczególnie jeżeli lubicie sobie urządzać domowe SPA:)

Maseczki do twarzy są w ciekawych kolorystycznie opakowaniach, które w dodatku są bardzo praktyczne. Nie trzeba nic rozcinać, bo mamy specjalne zamykane otwory. To świetnie rozwiązanie, dzięki czemu maseczka nie będzie wypływać z każdej strony i nie wyschnie, gdy nie będziemy z niej często korzystać. 

Przejdźmy do samych maseczek. Tk jak w przypadku innych kosmetyków Babuszki Agafii, te również są na bazie naturalnych składników. Obie maski są oczyszczające, także myślę, że każdej z nas mogą się przydać.

Jeśli chodzi o maskę w beżowym opakowaniu to ma działanie silnie
oczyszczające, otwiera pory, a zawarte w niej składniki łagodzą
podrażnienia. W składzie maski znajduje się ekstrakt z szałwii oraz miód
ałtajski. W niebieskim opakowaniu znajduje się niebieska glinka oczyszczająca, która ściąga pory i matuje. Ma działanie przeciwzapalne oraz tonizujące, za sprawą ekstraktu z malwy oraz wody bławatkowej. Ah, i ładnie pachną!

Ja i moja mama jesteśmy zadowolone z tych masek. Myślę, że z pewnością jeszcze je kupimy! Tym bardziej, że jedno opakowanie takiej maseczki kosztuje ok. 6zł 🙂
Czy któraś z Was używała tych rosyjskich masek? Jakie są Wasze opinie?
Share: