różane mydła La Florentina

Hej hej!
Znów narobiłam sobie małych blogowych zaległości, ale postaram się je nadrobić. Mam trochę spraw na głowie, przez co nie mogłam skupić się na blogu. Mam nadzieję, że mi wybaczycie!

A dziś chciałam pokazać Wam część zakupów, o których wspomniałam w poprzednim poście. Jak wiecie nie mogę się oprzeć pięknym opakowaniom, więc skusiłam się na zakup niesamowicie pachnących różanych mydeł, które znajdują się właśnie w takim uroczym, cieszącym kobiece oko pudełku♥

Mydła La Florentina są wyprodukowane we włoskiej Toskanii! Te ogromne mydła są ręcznie robione przez włoskich rzemieślników z naturalnych składników. Wyjątkowe tłoczenia to znak charakterystyczny dla tej marki.  Mydła są bardzo dobrej jakości, ich formuła wzbogacona jest o oliwę z oliwek. Są bardzo kremowe!
Mają piękny, łagodny różany zapach. Zarówno w opakowaniu jak i w użyciu zapach jest taki sam. Mogę stwierdzić, że różany aromat utrzymuje się na skórze rąk jeszcze spory czas po ich umyciu!

Czy ktoś z Was używał tych mydeł? Co o nich myślicie?

W opakowaniu znajdują się trzy mydła, każde o wadze 150g. Koszt całego pudełka to 25zł. Ja kupiłam je w TK Maxx’ie, ale widziałam je również w Tomaszowie! I to w osiedlowym sklepie chemicznym, więc myślę, że i w Waszych miastach możecie je spotkać 🙂 

Share: