Tatta Hitotsu no Koi

Konnichiwa!
Dziś skończyłam oglądać dramę, o której ostatnio wspominałam. Jest to japońska drama o tytule Tatta Hitotsu no Koi, co przetłumaczono na ”Po prostu jedyna miłość”.

Drama opowiada o młodych ludziach, którzy przypadkiem na siebie trafiają. Trójka przyjaciół i dwie przyjaciółki. Chłopcy dorastali w trudnych warunkach, zrezygnowali ze studiów, aby na siebie zarabiać. A dziewczęta są z bogatych rodzin i niewiele wiedzą o tym, jak żyją chłopcy. To przypadkowe spotkanie sprawia, że jeden z chłopaków-Hiroto i dziewczyna o imieniu Nao zakochują się w sobie. Jednak… ich statusy społeczne sprawią im wielkie przeszkody w tym, aby być razem.

Serdecznie polecam ten serial! Przede wszystkim jest lżejszy i przyjemniejszy, niż inne japońskie dramy. Ale również jak te wszystkie inne niesie ze sobą morał. Obsada również przypadła mi do gustu. Zdziwiło mnie też to, że był nagrywany w mieście Yokohama, z czym się jeszcze nie spotkałam w japońskich serialach. Na koniec dodam jakiś znaleziony zlepek scen z tej dramy:

można obejrzeć na love-drama.pl
Share: