ulubione lakiery tej jesieni

Hej, hej!

Właśnie jestem w trakcie malowania paznokci i patrząc na lakiery pomyślałam, że dawno nic nie pisałam o tym jak, a przede wszystkim czym maluję moje paznokcie. Wyszłam z wprawy robienia sobie ciekawszych paznokci, co kiedyś sporadycznie pokazywałam na blogu (tutaj). Teraz stawiam na jeden kolor, góra dwa i na tym kończę. I z racji tego, w tym poście pokażę moje ulubione lakiery tej jesieni! 🙂

Sześć kolorów, trzy różne firmy. Wybrałam lakiery, których kolory najbardziej mi się podobają na paznokciach!

Lakiery Golden Rose Color Expert to moje najnowsze nabytki. Wybrałam brąz i beż. Oba z nich już zdążyłam przetestować i przyznam, że podobają mi się te brawy na paznokciach, szczególnie w takim połączeniu. Ku mojemu zaskoczeniu kolor beżowy dobrze kryje! Odcień brązu posiada nr 72, a beżu nr 07. 

To prawdopodobnie moje pierwsze lakiery do paznokci z Astora. Jasny róż i czerwień. Jeśli chodzi o czerwień, to jest to mój ulubiony kolor na paznokciach. Co do jasnego różu to sporadycznie nim maluję paznokcie. Częściej używam tego koloru do jakichś zdobień. Odcień różowego nr 376, a czerwieni to 240. 
Na koniec lakiery Essie, które czasem pożyczam od mojej mamy. Orobinkę ciemniejszy odcień czerwieni oraz burgundowy. Co do tego drugiego to niespodziewałam się, że taki ciemny odcień na paznokciach może mi się spodobać, ale prezentuje się naprawdę fajnie. Odcień czerwieni posiada nr 1038, a burgundowy 1047. 
A jakie są Wasze ulubione kolory lakierów tegorocznej jesieni? 🙂 
Share: