weekend we Włoszech

Witajcie! 
Teraz każdy dzień będzie mijał mi coraz szybciej i przyjemniej! W mojej głowie ciągle krążą myśli dotyczące wyjazdu do pięknej Italii! Jestem tak bardzo podekscytowana, że najlepiej już bym się spakowała^^. A swoją drogą, do podróży zostało ponad półtorej tygodnia!:) 
Pisałam już, że padło na Włochy, ale nie pisałam w jakim mieście będę, a właściwie w jakich miastach! 
Mój plan dotyczący całego wyjazdu zrodził się dopiero po rezerwacji transportu. 
Będzie on wyglądał następująco:
1. Dwa dni w jednej ze światowych stolic mody-Mediolanie
2. Dzień i kawałek poranka w pięknym miasteczku położonym u stóp Alp-Bergamo.
Tak jak wcześniej wspominałam, to będzie mój pierwszy i w pełni samodzielny wyjazd za granicę. Choć nie do końca, bo wybieram się tam z moim cudownym facetem♥. Razem postanowiliśmy, że pieniądze z naszych 18stych urodzin przeznaczymy właśnie na wspólny wyjazd. To jeden z naszych wspólnych celów, który okazał się tak prosty do zrealizowania, że nie chcieliśmy czekać! Ale, żeby samemu zdobyć się na taki wyjazd naprawdę trzeba wszystko dobrze zaplanować i przede wszystkim nie bać się spełniać własnych planów i marzeń♥. Życie jest zbyt krótkie! 
Co do całej podróży: wszystko zorganizowałam sama, zaczynając od rezerwacji biletów lotniczych, po hotele i autokary łączące ze sobą te dwa miasta. Plan wycieczki także układam sama. Nie sądziłam, że to będzie takie trudne, ale także, bardzo zabawne i cieszące! To naprawdę sprawia o wiele większą frajdę niż wycieczka z biura podróży. Jeżeli chcecie, mogę to rozwinąć w innym poście:)
Cóż mogę więcej napisać na ten temat? Wszystko zobaczycie już niedługo! 
Share: