Wonder Girls

Siema Siema!
Mam kilkanaście pomysłów na posty, które postaram się zrealizować w ciągu tego lub następnego tygodnia;) Zacznę od tego, że pokażę wam dzisiaj pierwszy koreański zespół jaki usłyszałam w 2008 roku, przez który generalnie zainteresowała mnie muzyka dalekiego wschodu i w sumie wtedy ją polubiłam!
Na początku te piosenki wraz z teledyskami wydawały mi się sztuczne i trochę śmieszne ^^. Dlatego też, pierwszy klip wywołał u mnie śmiech. Pamiętam jak oglądałam go jeszcze na dużym monitorze i troszkę z niedowierzaniem, że w Korei to jest hit ! Jednak później trafiłam na inną piosenkę tego samego zespołu i nie wiedzieć czemu przekonałam się do tamtejszej muzyki. Obie piosenki trafiły na moją mp3 i ciągle je nuciłam. Szczerze? nadal mam je na dysku !

Oto one: 
To właśnie ten teledysk rozbawił mnie niemal do łez^^
”dziewczyna-superwoman” haha


i drugi:

Ogólnie moja playlista jest bardzo zróżnicowana, bo słucham różnej muzyki. Pisałam już kiedyś o tym krótką notkę click. Co prawda wolę J-Rocka, ale piosenki K-Pop są takie inne i ciekawe:)

Na wielu blogach zauważyłam linki do nowej piosenki 2NE1 (mój ulubiony koreański zespół), ale jest to pierwsza ich piosenka, która mi się nie spodobała. 🙁
Ale się rozpisałam hohoho !
Pozdrawiam ! 

Share: