wyniki ankiety (w skrócie)

Cześć!
Wpadam tutaj z krótkim postem dotyczącym wyników ankiety, którą ostatnio opublikowałam. Kilka osób było ciekawych jak wypadła, więc chciałam o tym po krótce napisać. Zacznę od tego, że kompletnie nie spodziewałam się, że tak dużo osób odpowie na moje pytania! To naprawdę pomogło mi w planowaniu wpisów, tym bardziej, że wcześniej bardzo rzadko to robiłam, ponieważ zazwyczaj pisałam na żywioł. Teraz musiałam zmienić to przyzwyczajenie, nad czym trochę ubolewam, ale w końcu czasem zmiany są potrzebne. Dziękuję, że poświęciliście chwilę i wypełniliście moją ankietę!

Na moją ankietę odpowiedziało ponad 550 osób! Ta liczba ogromnie mnie zaskoczyła! Ale do rzeczy, nie będę tu publikować wszystkich danych, bo to przede wszystkim informacje dla mnie, jednak chciałam umieścić podsumowanie dwóch pytań, które mają dla mnie w tej chwili spore znaczenie! Bardzo się cieszę, że większość odwiedzających to stali bywalcy, którzy najchętniej czytają o moim życiu, stylu ubierania i podróżach. Posty o tej tematyce będą zdecydowanie znacznie częściej niż inne!
Takie ankiety to bardzo fajne rozwiązanie i swego rodzaju pomoc dla blogera, zarówno początkującego jak i weterana. Można poznać swoich czytelników i ich zainteresowania względem naszego bloga. Jeśli checie stworzyć taki formularz możecie zrobić to tutaj 🙂

Jeszcze raz, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi! 

Share: