za tydzień!

Hej!
Dziś mam ogrom obowiązków, więc nie wiem czy będę w stanie tutaj zaglądać. Nawet nie będę już pisać o tym co będę robić, bo jest tego za dużo! Ten weekend będzie bardzo męczący, ale na szczęście za tydzień odpocznę, bo wyjeżdżam na wczasy!

W ubiegłe wakacje mieliśmy plan wybrać się do Chorwacji, jednak wyjazd nie wypalił, ale w tym roku, skoro zrezygnowaliśmy z podróży do Japonii chcieliśmy jechać gdzieś na wczasy. Z dnia na dzień trafiła nam się świetna okazja! Wspólnie z Dawidem podjęliśmy szybką decyzję, że jedziemy wypocząć i po prostu dobrze się bawić w pięknym i upalnym miejscu! Jedziemy daleko na południe, do miejsca w którym nigdy wcześniej nie byłam, ale zawsze chciałam je odwiedzić. Pełno tam cudownych widoków, plaż i z pewnością zabytków! Wybraliśmy….

Odpowiadając na zagadkę: Tak, lecimy do Grecji! Naprawdę sporo osób trafiło w to, że wybraliśmy ten kraj, ale nieliczni trafili nawet z wyspą! Więc pocztówki polecą własnie do tych osób, które odgadły wyspę i zostawiły swój e-mail: didasek@vp.pl i misiaa-misiaa@wp.pl. 
Share: