zapowiedź greckiego albumu

Hej, hej! 
Od niedawna dodaję na bloga posty zbliżone lub całkowicie związane z tym, czym zajmuję się w wolnych chwilach. Oczywiście mam na myśli tworzenie scrapbooking’owego albumu 🙂
Wiem, że wiele z Was jest ciekawych efektów mojej pracy nad nim, ale jeszcze nie mogę nic tutaj przedstawić, ponieważ wszystkie strony, które do tej pory zrobiłam nie są całkowicie ukończone. Brakuje podpisów, które prawdopodobnie wydrukuję w ciągu najbliższych dni oraz ozdobnych elementów, choć takie już gdzieniegdzie są. Jeśli chodzi o przyklejanie papierów to to już mam prawie za sobą.. Ale czeka mnie jeszcze sporo do zrobienia. Na koniec zostawiam trzy losowe zdjęcia poszczególnych stron albumu, jako taką zapowiedź!
 To będzie niezwykle niebiesko-morski album! Właściwie 3/4 zdjęć jest w takich barwach! 

Oczywiście recykling też wchodzi w grę – wykorzystuję brązowy papier z kopert.


Ah, no i przede wszystkim ozdoby w postaci scrapek, jakby inaczej 🙂
Teraz zastanawiam się jak pokazać na blogu cały album, gdy będzie już w pełni gotowy. Kompletnie nie mam pomysłu, bo w jednym poście na pewno nie udałoby mi się zaprezentować wszystkich stron! Chyba, że w filmiku.. ewentualnie podzielę posty i będę pokazywać pokolei każdą ze stron (w postaci tzw. layout’ów) i ze zbliżeniami na dekoracje. Hmmm.. doradźcie! Jak wolicie? 
Moje poczynania związane z albumem (i nie tylko) możecie oglądać na snapchacie @ankylss 🙂 
Share: