Zenkai Girl

Myślę, że dopóki będzie tak deszczowo jak dziś to będę szperać, oglądać, a później polecać jakieś dramy, anime czy filmy. Teraz o tej, którą wczoraj wieczorem zaczęłam oglądać, a dziś skończyłam!^^ 
Zenkai Girl – Ambitna, chcąca za wszelką cenę spełnić swoje marzenia, młoda pani prawnik Ayukawa Wakaba zostaje zatrudniona w kancelarii prawniczej, jednak nie jest to typowa posada prawnika. Na okres próbny dostaje dodatkową pracę narzuconą przez panią prezes kancelarii. Ma zostać opiekunką jej 5-letniej córki Hinaty. Jej uparte dążenie do sukcesu sprawia, że się zgadza. Kiedy odprowadza dziewczynkę do przedszkola, spotyka samotnego ojca Yamadę Sota. To miły, zawsze uśmiechnięty i życzliwy chłopak. Dziewczyna jest wobec niego szorstka i złośliwa. Z czasem zaczyna się o niego troszczyć. Czy jej marzenia o wielkim sukcesie i pieniądzach zwyciężą z miłością do prostego chłopaka?
mini zwiastun
Jedna z nowszych, przetłumaczonych japońskich (do których dawno nie zaglądałam) dram na love-drama.pl, z całkiem przyjemną obsadą. Główny bohater jest bardzo słodki i ma uroczy uśmiech, dlatego przyjemnie się ją ogląda^^. Początkowo nie mogłam się przekonać co do fabuły, ale po obejrzeniu w całości pierwszego odcinka drama wyjątkowo mnie zainteresowała. Ucząca i jak zwykle, można wynieść z niej morał. W tej dramie dobrze pokazano, jak dużo rozumieją i jak sprytne są małe dzieci:) 
Serdecznie polecam 🙂 
Share: