zestaw scrapek

Witam!
W dzisiejszym poście chciałam pokazać moje ostatnie scrapbooking’owe zakupy! Przyznam, że coraz bardziej wkręcam się w tworzenie albumów inspirowanych tą techniką! Dlatego staram się robić zapasy ciekawych materiałów, które z pewnością mi się przydadzą i które z chęcią będę tu przedstawiać 🙂

Przejdźmy do nowości jakie się u mnie znalazły. Otóż wzbogaciłam się o scrapki, czyli wycięte elementy dekoracyjne, które można przykleić do scrapbookingowych albumów czy też innych rzeczy jakie akurat
tworzymy tą techniką (i nie tylko). Według mnie takie scrapki to świetna
sprawa, można nadać najzwyklejszej stronie albumu uroku. A nawet urozmaicić ponurą, brązową kopertę.

scrapki, których użyłam przy zdobieniu albumu i koperty:

Scrapki nie są niezbędne przy tworzeniu albumów, ale ja od początku miałam w planie, żeby ich użyć. Akurat teraz trafiłam na idealne. Różne wzory, rozmiary, kolory. Mam w czym wybierać. Dodam, że sama bym nie stworzyła takich scrapek. Sprzęt do takich wycinanek jest bardzo drogi i kupno zestawu było lepszym rozwiązaniem. Mogłam wybrać kilka wzorów (kiedyś nawet kolorów). Pokażę Wam jak wyglądają moje scrapki:

 

Niestety kolorowe scrapki zamówiłam ok. 2 lata temu, więc link już nie istnieje, ale białe zamówiłam tutaj. Dostałam ich około 50 sztuk, różne rozmiary i wzory (które wybrałam) i kilka gratisów!

Uwielbiam te dekoracje. Najchętniej przyozdobiłabym nimi wszystkie strony albumu, ale co za dużo to niezdrowo. Dzięki temu, że mam taki duży zestaw to starczy mi na udekorowanie kilku zaplanowanych albumów. Już nie mogę się doczekać, aż pokażę je na gotowo!

Share: