Göteborg

Hej!
W tym szwedzkim mieście byliśmy naprawdę krótko, ale to wystarczyło. Obeszliśmy kawałeczek centrum, a później jeszcze chwile posiedzieliśmy na placu, na którym zostało auto 🙂

Szliśmy po prostu przed siebie i nigdzie się nie zatrzymywaliśmy. Wstąpiliśmy do jakiegoś centrum handlowego obok dworca, zjedliśmy i w sumie tyle naszego chodzenia po Göteborgu.

 

Pierwsze wrażenie-bardzo pozytywne!

32 thoughts on “Göteborg

  1. Uwielbiam takie miejsca! Aż chciałoby się tam być. 🙂 Ja osobiście nie mogę doczekać sie wakacji i podróży choćby po naszej Polsce. Zazdroszczę 😉 Miłego dalszego pobytu 🙂

  2. Zazdroszcze Ci, od zawsze marze o skandynawii moim zdaniem to najpiekniejszy kawałek świata 🙂 mogłabys po powrocie napisać orientacyjne ceny takiego pobytu? wiem , że nocujesz u znajomego ale może mówił ci cos o tanich noclegach itp.

    1. powiem tak: okropnie drogo 🙁 z noclegami to nie wiem, ale na booking nawet ceny zaczynały się od 180zł za noc, ale to na jakiś pustkowiach, a tam wszędzie trzeba się poruszać autem. W sumie, gdyby nie mój znajomy to bym się tam nie wybrała, bo bym tyle wydała, co jakbym miała zwiedzić np południową Europę..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.