Mistrz Photoshopa!

Wczoraj oglądałam filmiki dotyczące przeróbek zdjęć w photoshopie. Choć sama trochę bawię się w przerabianie zdjęć, to na pewno nie w takie jak zaprezentował grafik Alexander Koshelkov.
Jestem pełna podziwu, za to co potrafi przedstawić na przerobionych zdjęciach!

Grafik przerabia fotografie, tak, że podczas samego dążenia do realizacji projektu szczęki się lekko otwierają, a efekt końcowy, jest imponujący i interesujący. Obejrzałam chyba wszystkie jego filmiki i śmiało mogę powiedzieć, że ta większość przedstawia zagładę świata. Widać w nich przesłanie, wizje, a przede wszystkim genialny pomysł, choć trochę przerażający.

Być może widzieliście już któryś z tych filmików, a jeśli nie to gorąco polecam! Muzyka jaka jest podłożona, dodaje im niezwykłego klimatu.

99 thoughts on “Mistrz Photoshopa!

 1. dużo pracy.. kiedyś lubiłam się bawić w takie głupoty, ale przestałam i żałuję, bo teraz pewnie dużo bym potrafiła zrobić 😀

 2. muzyka jest genialna, a facet geniuszem. dużo czasu i pracy musiało go to kosztować. jednak wytrwale dążył do celu i osiągnął to, co zamierzał. świetny jest!

 3. niektóre zdjęcia przez photoshopa tracą swój urok, inne je zyskują. Trzeba po prostu znać umiar a można stworzyć cudo!
  Mam znajomą, która robi śliczne zdjęcia a później bezlitośnie psuje wszystko obrabiając je z taką przesadą, że szkoda słów.
  W tym filmiku na pewno mowa jest o tworzeniu CUDU a nie jakiś badziewnych przeróbek. OGROMNE PROPSY! Podziwiam 😉
  przy okazji, przeglądam bloga pierwszy raz i na pewno zajrzę tu jeszcze nie jeden raz! 🙂 Pozdrawiam

 4. Świetne filmiki i genialny grafik. Sama trochę siedzę w grafice, ale napewno nie na taka skalę. Od dawna śledzę Twój blog, który – musze przyznać – bardzo mnie ciekawi, ale dopiero niedawno założyłam swój, dlatego komentuje dopiero teraz – pod moim blogowym nickiem. Pozdrowienia dla Ciebie, Dawida i uroczej siostrzyczki:)

  1. w takim razie pokaż :)a tak ogólnie.. co mają studia informatyczne do grafiki komputerowej? z tego co mi wiadomo to zazwyczaj dwa inne kierunki:0

  1. zdjęcia robi normalne, identyczne jak Nikon, niekiedy lepsze od Nikonów-.-' nawet nie jesteś posiadaczką Canona, a go oceniasz, wiadomo, że polecasz Nikona, bo go masz..

  2. A Sony?

   Co myślisz o tym, żeby początkujący (13-14 lat) kupił sobie sony, a pozniej po kilku latach NIkona?

  3. a jaki model ma Twój tata, jeśli można wiedzieć?^^ poleca go? przymierzam się do kupna Canona, ale nie wiem jakiego:)

  4. samo świadczy o sobie, skoro dużo Twoich znajomych ma Canona i twój tata, widać, że jednak są miłośnicy ten marki;) i że im się podobają, każdy ma swój gust:D

 5. wiem, że troszkę głupie pytanie, ale nie wiesz przypadkiem skąd można ściągnąć photoshopa (nie musi być najnowsza wersja ale jedna z nowszych 😉 ) ?

 6. dziwi mnie to i to jest nierealne, ze na pierwszym filmiku na początku gdy on zakrywa ludzi pokazuje się to co jest za nimi . przeciez aparat nie ujmuje tego co jest za nimi ; o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.