Parco Sempione

Hello.
Niestety trudno było przez ten weekend dodawać mi tutaj posty, głównie dlatego, że nie miałam na to czasu. Zdecydowanie trzy dni to za krótko na zwiedzanie południowej Europy! Myślę, że teraz przez kilka dni będę nadrabiać te opóźnienia, oczywiście z dokładnymi opisami!

Co do wczoraj: zaraz po wyjściu z dziedzica zamku Sforzów udaliśmy się do Parku Sempione, który znajduje się tuż za zamkiem. Jest to naprawdę piękny i duży park, w którym spotka nas sporo atrakcji! Poza spacerem i odpoczynkiem na ławce jaki można sobie tam zrobić, można wejść na wieżę widokową, iść na Piazza Sempione, lub zobaczyć stadion (do którego nie udało nam się dotrzeć^^)

czas na jedzonko!
Kolejną atrakcją parku jest wieża Branca, na którą mieliśmy zamiar wejść (to punkt widokowy), ale kiedy doszliśmy do wejścia okazało się, że jest zamknięta:( Ma ponad 100 metrów wysokości!
w oddali: Piazza Sempione z łukiem triumfalnym (L’Arco della Pace) na czele!
…i to był nasz następny przystanek!

57 thoughts on “Parco Sempione

 1. Dla osoby takiej jak Ty ten wyjazd jest pewnie wielkim przeżyciem!;) zazdroszczę takiej podróży zwłaszcza, że jesteś tam ze swoją drugą połówką! Nie mogę doczekać się kolejnych zdjęć!;)
  Życzę Wam szczęścia!
  Poznań pozdrawia!
  / stała czytelniczka (;

  ps. cudowne buciki! kocham Twój styl!

 2. Ach, poznaję ten widok na łuk triumfalny – przypomniałaś mi tym moje wakacje!:) W parku nie byłam, ale na pewno wtedy nie wyglądał tak pięknie, jak teraz, jesienią:)
  Pozdrawiam!:)

 3. Macie wspólny pokój czy osobne? Wstaw moze zdjecie hotelu i wlasnie pokoju w ktorym nocujesz

 4. jakim obiektywem robione? 😉 w ogóle jakie brałaś ze sobą? przerabiałaś te zdjęcia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.