zakupy ?!

Hej!
Za chwilę jadę z Agą do Piotrkowa. Wybieramy się do Focusa, zobaczyć czy są jakieś przecenki. Może uda nam się coś kupić^^.

A teraz tak do tematu, znaleziony uliczny malunek w Londynie :

Tak po pierwsze to zastanawiam się jak ktoś go tam namalował, a po drugie: przecież wszystko jest możliwe^^ Podoba mi się ten motyw!
No to lecę, pa! 

82 thoughts on “zakupy ?!

  1. mam takie pytanie co do szkoły turystycznej…też się wybieram co prawda nie w tomaszowie, ale na profil turystyczny… możesz mi tak mniej więcej opisać jak i co, czego głównie się tam uczysz, na jakie przedmioty kładą szczególny nacisk i wg? idziesz potem na studia? jak tak to gdzie? 🙂 jeżeli to są zbyt prywatne pytania, to nie musisz odpowiadać :)było by mi niezmiernie miło, gdybyś zajrzała na mojego bloga 🙂 http://pogon–za–szczesciem.blogspot.com/ z góry dziękuję 🙂 P.S. ciekawy blog 😉 będę częściej zaglądać ;))

  2. Ja muszę jechać na zakupy ale nie wiem czy coś kupie -.- Nic nie jest na mnie dobre ;] Haha
    Udanych zakupów Ci życzę ;]

  3. Napiszesz w jakich sklepach są przeceny? bo zamierzam sie wybrać do galerii i tak chciałabym mniej więcej wiedzieć. z góry dziękuje :* P.S. koniecznie pokaż co upolowałaś, gdzie i za ile ^^

  4. Ciekawy obrazek ; D lubię takie rzeczy, niebanalne.
    Ja kiedyś byłam w galerii u mnie w mieści, i było masę przecen. Widziałam niesamowite buty. Ostatnia para, ale niestety- nie mój rozmiar. ;( Chciałabym zobaczyć, co upoowałaś 😉
    Pozdrawiam, dodaję do linek na moim blogu. (adres w profilu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.