Dermika: Pure

Witam!
Jakiś czas temu dodawałam post pokazujący moje nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Miałam dodać ich recenzję, ale postanowiłam trochę dłużej je testować. I teraz mogę śmiało ją napisać. Tym bardziej, że przed chwilą z nich korzystałam 🙂

Wybrałam kosmetyki z Dermiki, z serii Pure. Oparte na delikatnych, dobrze tolerowanych przez skórę składnikach. Są to kosmetyki do każdego typu cery, w każdym wieku. Idealne do codziennej pielęgnacji. Ich zadaniem jest głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry.

Żel do mycia twarzy-Łagodny żel o ładnym zapachu, którego działanie jest naprawdę rewelacyjne jeśli chodzi o moją cerę. Po umyciu twarzy skóra jest odświeżona, gładka i nawilżona.

Peeling enzymatyczny z keratoliną i białą glinką-Przyjemny, łagodny peeling, który pomimo głębokiego oczyszczania nie wysusza skóry. Cera staje się bardzo gładka w dotyku.

Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków i myślę, że będę ich regularnie używać, bo są odpowiednie dla mojej cery 🙂 Serdecznie polecam!

Share: