”całkiem wiosennie”

Cześć Wszystkim!
Niestety wczoraj nie miałam czasu, aby coś jeszcze tutaj napisać. Utkwiłam nad książkami i tak spędziłam niemal pół popołudnia i cały wieczór. Dzisiejszy dzień w szkole był dla mnie nieciekawy, a nawet powiedziałabym, że kiepski. Ale jutro mamy jakieś występy i zawody na hali sportowej, także kilka godzin przepadnie, więc nie ma się co stresować. 
A tak w ogóle mamy całkiem ‘wiosenną’ pogodę za oknem! Oczywiście nie cieszę się z tego powodu ani trochę.. A żeby na moim blogu nie było tak zimno jak na dworze, lekko ociepliłam wczorajsze zdjęcia:)

zimo, idź już sobie.. 

83 thoughts on “”całkiem wiosennie”

 1. Fajne zdjęcia 😉
  U mnie śnieg już całkiem stopniał, słońce świeci, na kolejną zamieć się nie zapowiada więc jest dobrze.
  Miłego czwartku 😉

 2. u mnie cały dzień świeciło słońce i było 20 stopni dziś 😀 u Ciebie śnieg nadal ?

 3. a u mnie wszystko się roztapia i sama nie wiem czy nie wolała bym normalnego śniegu… nie dość że widoki brzydkie, to jeszcze mokro ;_;

 4. Boshe, to jakieś "chore"! Tylko jeden uśmieszek w notce. O_O Musiałaś mieć naprawdę b e z n a d z i e j n y dzień. Rozumiemy Cię.
  Wyszłaś na tym zdjęcie
  Co do wiosny, nie ma tak dobrze! (w zeszłym roku też gdzieś parę dni po 21 marca się pojawiła) W 2006 roku trwała do połowy kwietnia!

  Cyt.:
  "Wiosno.
  Ja Cię lubię.
  ALE TY JUŻ LEPIEJ PRZYJDŹ.
  Nie widziałam Cię już rok.
  Zdążyłam się stęsknić."

 5. mi też przepadają lekcje, nawet wszystkie 😀
  mam takie pytanie: ćwiczysz na wfie? bo wiem, że miałaś/masz problemy z kręgosłupem

 6. hej. mam pytanie. Nie wiesz może ile kosztuje wysyłka kartki do Japonii? 😉 Liczę na odpowiedź.

 7. Nienaiwdzę zimy a ona nie chce od nas odejść :c
  Widzę, że wszyscy jutro mają przyjemny dzień w szkole bo w końcu "wiosna" przyszła 🙂

 8. okropna jest ta zima, od jutra ma być wiosna, a ja patrzę na zaspy :cc
  w tej nowej fryzurze wyglądasz trochę jak Japonka *.*

 9. Popieram, zima w marcu nie jest fajna. Jestem już zmęczona tym śniegiem. Tak w ogóle to współczuje ci tego ślęczenia nad książkami. Już prawie zapomniałam jak to jest uczyć się czegokolwiek 😛 Moje studia są piękne 😛 Matura w tym roku czy za rok?
  kawalek-sztuki.blogspot.com

 10. Może nie będzie na temat tego wpisu, ale powiem tak. Jestem na Twoim blogu po raz pierwszy i strasznie mnie wciągną. Przeglądając go i oglądając filmiki zamieszczone na nim usiadła obok mnie moja młodsza siostra która również strasznie interesuję się kulturą Japońską i wszystkim co jest związane z nią lub też pobliskimi krajami. Zadała mi takie pytanie "Skąd ta dziewczyna zna ludzi z Japonii" powiedziałam jej, że zapytam, tak więc pytam i mam nadzieje, że odpowiesz. Jeśli pisałaś o tym gdzieś wcześniej – to po prostu jeszcze nie doszłam do tych notek. 🙂 Ogólnie to będe zaglądała tu częściej, gdyż na prawdę wspaniale mi się go czyta 🙂 Pozdrawiam 🙂

  1. Miło mi to czytać:) Co do tego to pisałam już o tym przy poście, w którym pokazywałam jedną paczkę z japonii;) ale przez ilość pytań jaka się pojawia pod każdym postem średnio 20 razy tygodniowo, to jestem zmuszona zrobić osobny post. dlatego nie odpowiadam na pytania;) niedługo się pojawi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.