ciekawe koperty!

Hej!
A właściwie powinnam napisać: ”Hola” lub ”Konnichiwa”! A dlaczego? Ponieważ dostałam dwa listy z Meksyku i Japonii! Zawartość pokażę za jakiś czas (może jutro?), a póki co chciałabym pokazać same koperty, które po prostu zasługują na to, aby poświęcić im osobny post!

Są to zdecydowanie najpiękniejsze i zarazem najciekawsze koperty jakie dostałam w całym swoim życiu! Jestem nimi zauroczona i aż szkoda będzie je otworzyć^^ Niezwykle zainspirowały mnie do własnego, ręcznego ozdabiania kopert!:)

znaczek i.. naklejka!
poniższa koperta była ofoliowana (na czym widniała naklejka z adresem):

Te mini przesyłeczki dostałam od nowej znajomej bloggerki Elizabeth z Meksyku, oraz Mayi z Japonii, którą poznałam poprzez instagram:) Bardzo im dziękuję!

93 thoughts on “ciekawe koperty!

 1. Kiedyś natknęłam się, że masz takie niemieckie nazwisko. Twój ojciec/mama są z Niemiec, czy to tak po dziadkach? 🙂

 2. AAAAAAAAAAAAAAAAAwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.
  Z Meksyku *o* Jaram się ! możesz wysłać mi link tej blogerki? (kocham Meksyk)Grrrrr. <3
  Fajni wyglądają te koperty. Zazdroszczę Ci. ;*

 3. Zazdroszczę Ci, że tak łatwo pozyskujesz znajomości z różnych stron świata ;o Chciałabym kiedyś dostać taką paczuszkę 🙂 Na razie dzięki Twojemu blogowi rozpoczęłam zabawę w postcrossing i założyłam swojego bloga 🙂 Dziękuję, że go prowadzisz ;*

 4. Są na prawdę super. Jestem przyzwyczajona do zwykłych białych kopert
  a te są wyjątkowe i oryginalne. Super wiosenne urozmaicenie 😀

 5. Piękne koperty, zwłaszcza ta z Japonii. Zwiększają satysfakcję z otrzymania paczuszki. Azjaci chyba mają w genach zamiłowanie do detali. Wszystkie kosmetyki jakie posiadam z Azji, choć głównie z Korei, słodycze czy akcesoria są atrakcyjne już dzięki właśnie opakowaniu. Także duży plus za taką kopertę.
  http://xiang-xing-fu-de-ren.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.