do galerii

Hello!
Późnym popołudniem razem z Dawidem i znajomymi wybraliśmy się do Piotrkowa. Oczywiście głównie po to, aby pochodzić po sklepach w galerii:)

Dzisiejsze niebo skojarzyło mi się z piosenką ”Po drodze do nieba”^^
Zwiedziliśmy dość sporo sklepów, ale ceny mnie przeraziły. Secondhandy zdecydowanie bardziej mnie do siebie zachęcają^^ i przede wszystkim nie trzeba się tyle nachodzić! Zmęczeni w końcu zaczepiliśmy o punkciki gastronomiczne^^ Zamówiłam przepyszną białą czekoladę!
yum yum!

A co u Was? Jak wam mija piątek:)?

75 thoughts on “do galerii

 1. cóż to za książka na stole?

  Dziękuje za polecenie mi miejsc, o które prosiłem pod ostatnimi postami. W swojej pracy zawarłem Dolinę Kościeliską
  Darek

 2. Ja też mam dość tych markowych sklepów . Nie dość , że wszystko oklepane i każdy to ma to jeszcze ceny nie wiadomo jakie . Znalazłam ok. tydzień temu taką samą bluzkę w second-handzie za 7 złoty a w C&A kosztowała 69.90 zł . Jaki w tym sens ?

 3. gdzie mniej wiecej byl pierwszy post o Dawidzie?
  ps. słuchasz polskiego rapu? jeśli tak jakie sa twoje ulubione piosenki? ;>

 4. ostatnia moja wyprawa do galerii była jedynie dla mnie inspiracją, do zaprojektowania i uszycia mnóstwa ciuchów, na które w sieciówkach wydałabym majątek.
  każdą z tych rzeczy można skopiować, podrobić itp. <3

 5. Mam takie pytanie co do rzeczy na szafie, będziesz wystawiała w 2 turze jakąś biżuterię, bransoletki, wisiorki itp? A nie mam ubrać w większych rozmirach np.M,L ?

 6. Hahah,piłam dzisiaj gorąca czekoladę w takiej samej szklance. 🙂 Trochę niewygodnie się z niej piło bo nie było rączki i parzylo w ręce.

 7. Mam dokłądnie takie samo zdanie o sklepach co Ty! Po prostu cholera mnie bierze jak widzę sweter w jakiś sieciówkach za 100 zł, gdy w SH mogę go mieć za kilka złotówek. W dodatku jak kupię ze sklepu, to co druga czy trzecia osoba ma to samo (da się to zauważyć w małym mieście) . Lumpeksy zdecydowanie wygrywają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.