love in the air

Hej!
Właśnie położyłam się na łóżku i powoli szykuję się spać. Czuję, że moje dzisiejsze sny będą naprawdę ”słodkie i kolorowe”, bo właśnie wypada druga rocznica mojego związku z Dawidem!

To tak niewiele, a zarazem sporo czasu spędzonego razem. Jednak mogę szczerze powiedzieć, że to najlepsze dwa lata mojego życia, z których pamiętam tylko to, co najpiękniejsze♥

27 kwietnia 2013, Norwegia ♥

Dobranoc Wszystkim! 🙂

113 thoughts on “love in the air

 1. Jejuuu… piękne zdjęcie *___*
  Gratuluję i życzę: kolejnych 2, 4, 6, 8, 10,….. 100 lat razem ♥
  Pozdrawiam.

 2. Gratuluję 2 rocznicy!!! ♥
  ____________________________
  Pamiętam tak jakbyś wczoraj pisała
  o tej Norwegii i biletach po 19 zł. ;D
  Pozdrawiam serdecznieeee… ;*

  1. łał !! 6 lat, to jest dopiero coś :)) gratuluję, życzę szczęścia i kolejnych sześciu lat i więcej :))

 3. o rany gratulacje! też w sobotę świętowaliśmy 2-gą rocznicę.. 🙂 ale czy to ważne, ktora… ważne z kiim 🙂 buziaki i jeszcze więcej miłości!

  P.S zdjęć z D. to Ci zazdroszczę, bo są pięęękne przepelnione Waszą milością 🙂

 4. Boziu jak Ci zazdroszczę takiego chłopaka.. co ja bym dała by kiedyś takiego odnaleźć, bo jak na razie do tej pory nie udało mi się znaleźć takiego szczęścia, a nie zamierzam 'brac' pierwszego lepszego.. Życzę wam kolejnych wspaniałych lat spędzonych razem i spełniania waszych wspólnych marzeń! 😉

 5. Oglądałam ostatnio Twoje rzeczy na vinted i widziałam, że wiele z nich ma rozmiar 40 a wyglądają na Tobie na 36 ;o Jak to jest możliwe ?

 6. Gratuluję :*
  Myślę, że związki mają sens kiedy jest się np. w Twoim wieku. Te gimnazjalne, które widuje na co dzień są zbyt sztuczne i często mają mało wspólnego z miłością :/

  1. Szczerze?;) To te gimnazjum jeszcze nie bardzo chyba wie co znaczy milosc, wiec zgadzam sie z Toba;)

  2. Trochę stereotyp,choć niektóre są rzeczywiście żałosne,ale na swoim przykładzie jestem z dziewczyna od 2klasy gimnazjum,3 lata a nasza miłość z dnia na dzień jest jeszcze większą:) na przykładzie mojej cioci która jest ze swoim narzeczony od gimnazjum juz 11lat, rowniez można obalić ten mit:)

 7. I wytrwałosci wam życze;) Idealnie do siebie pasujecie. Ja dopiero drugą rocznice ze swoim chlopakiem mam w maju ;P

  Noela

 8. Gratulacje:***Życze wam jeszcze 100 lat razem i dużo szczęścia:3 Ogólnie niech wasza miłość trwa wiecznie:d Boskie zdjęcie!;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.