nakładki

Hej,
Dziś mam małe urwanie głowy, tak więc jestem tutaj dosłownie na chwilkę.

Ostatnio zgubiłam gdzieś klucz od furtki.. Pewnie leży sobie gdzieś w moim pokoju, bądź którejś torebce. Trafiłam w internecie na coś co sprawiłoby, że klucz wyróżniałby się  i wyglądał słodko! Tego typu nakładki zaczynają się robić popularne!

Niestety póki co na allegro nie mogę znaleźć żadnej fajnej nakładki :<
Koło 16 wybieram się na miasto. Może trafię na coś ciekawego 🙂

Bay!

117 thoughts on “nakładki

 1. Sorki że tak zadręczam pytaniami o szafę ale założyłam konto i chcę wyjaśnić wszystko czego nie rozumiem a nie znam kikogo kto ma tam konto.

  Czyli mogę zweryfikować konto z konta bankowego mamy (wtedy muszę podać jej dane przy weryfikacji danych na szafie tak? znaczy imię, naziwsko, adres) A potem jak będę miała własne konto (za pół roku, w lutym mam osiemnastkę więc założe wtedy konto) to mogę zmienić te dane?
  Kitty

 2. Coś mi sie nie wydaje żebyś na tym całym sklepiku zarobiła , ale ok ; p

  Te nakładki nawet spoko^^

 3. To że muszę im przelać 3 zł to wiem, pytałam raczej o to czy jeśli najpierw podam dane mamy (jej konta bankowego) i z jej konta zweryfikuje to czy potem, za jakiś czas będę mogła je zmienić na swoje (jak założe konto). Bo pisałaś że najpierw korzystałaś z mamy a potem ze swojego.
  Kitty

 4. ja nie chcę zarabiać milionów ^^ sugerujesz że nikt nic nie kupi? w samym tomaszowie już sprzedałam ok 12 rzeczy ze sklepiku 😉

  ja nie zmieniałam..

 5. no tak, ale nie o to mi chodziło. Chyba nie dzięki Blogowi Roku przy pierwszych wpisach miałaś tyle komentarzy. Chodzi mi o początki, zupełnie ! 😉

 6. Jej ile Ty świetnych rzeczy wynajdujesz w internecie 🙂 Te nakładki są świetne , chciałabym takie ^^

 7. Hey : ) Ja posiadam nakładki z drugiego zdjęcia czyli te kolorowe małpki. Zakupiłam je jakieś 2 lata temu w sklepie flo. Są bardzo fajne, jednak buźki małpek po jakimś czasie ścierają się.

 8. hey;)
  świetne są te nakładki, jak dawno nie czytałam twojego bloga aż mi się zachciało bo nie miałam kompa 1 mies i nic na blogu nie robiłam a u cb jak zwykle super ;))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.