pod koc!

Hey!

Kiedy wieczorami leżę z laptopem na kolanach moje ręce nagle robią się maksymalnie zimne. To takie irytujące! Nawet teraz co chwila nakrywam się kołdrą, ale to i tak nie pomaga! 

Andrea Alaya Closa zaprojektowała koc dla tych, którzy lubią czytać książki leżąc w łóżku, ale nie lubią zmarzniętych rąk. Innymi słowy: koc z rękawiczkami! 

Myślę, że to super pomysł! I do laptopa, i do książek, lub po prostu, żeby ugrzać sobie dłonie!
Przydałby się taki.. Brr w moim pokoju jest wyjątkowo zimno! 
Dobranoc!

68 thoughts on “pod koc!

 1. Ja mam podobnie !;D Wystarczy że popiszę ze znajomymi przez jakieś 3 minutki i zaraz mam zimne dłonie. Przydał by mi się taki kocyk :)Pozdrawiam !

 2. A u mnie jest wyjątkowo ciepło :P. Co jest dość dziwne, bo u mnie w domu, z racji tego, że został wybudowany jakieś 4 lata temu, było strasznie zimno! Siedemnaście czy osiemnaście stopni to norma :D. Teraz jest jakoś ciepło, albo po prostu przywykłam :D.

 3. nienawidzę jak mi jest zimno^^ też mam pokój na górze i u mnie zawsze jest najzimniej! Brr:( muszę sobie coś takiego skołować, haha:)

 4. zła jestem, bo 2 miechy temu wymyśliłam coś takiego tylko bez palców, żeby wygodniej było pisać na kompie 🙁
  i kurde śmiałam się do chłopaka że to opatentuję w przyszłości xD
  ale widze, że ktoś mnie ubiegł :O 🙁

 5. mi jak zaczynają ręce marznąć to zakładam rękawiczki. 😉 gorzej jest , gdy nie czytam a używam laptopa. wtedy jest już problem .
  taki kocyk bardzo chętnie bym kupiła 😀

 6. Na zdjęciu profilowym na fejsbuku masz wszyskie włosy wzięte na prawą stronę czy nie????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.