Silent Knight

Wpadłam tu na chwilkę zostawić coś dla tych, którzy lubią trochę mocniejsze brzmienia:)

Jest to filmik z koncertu japońskiego zespołu visual kei-Versailles. Być może niektórzy z Was znają ten zespół, a jeżeli nie to postaram się w przyszłości napisać o nich coś więcej. A póki co zostawiam ten filmik, a zarazem świetny kawałek, który momentami przyprawia mnie o dreszcze!

uwielbiam grę na gitarach♥

Oyasumi!

50 thoughts on “Silent Knight

  1. Fajny kawałek 🙂
    A słuchasz też takich bardziej znanych można powiedzieć zespołów? Green Day, Linkin Park, Papa Roach? Bo ja właśnie za takimi przepadam 😉

  2. Ja jakoś nie zbyt ogarniam japońskie zespoły, ale fajnie grają.
    Z chęcią dowiedziałabym się o takich zespołach coś więcej.

  3. Czy mi się wydaje, czy odkąd jesteś z Dawidem rzadziej spotykasz się ze swoimi starymi, dobrymi znajomymi ? w zeszłym roku częściej robiłaś takie spontaniczne wypady, czy to nad Zalew czy do Piotrkowa 🙂 odwróciliście się od siebie?

  4. o co chodzi z postem "recording" na facebooku? czyżbyś nagrywała jakiś filmik dla nas?:D

  5. Słyszałam o nich, ale nigdy nie słuchałam ich muzyki. Trzeba zacząć i przerwać czymś słuchanie Girugamesha ^^

  6. Pewnie przeczytałaś to już nie raz, ale nie mogę się powstrzymać, aby tego nie napisać. Masz bardzo fajnego bloga. Widać, że wkładasz do niego mnóstwo serca i czasu. Nie raz czytałam, że inne blogerki chcą pokazać swoje życie na blogu, ale jakoś słabo im to wychodzi. Wydaje mi się, że jesteś nieliczną osobą, która potrafi to zrobić. Pozdriawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.