szorty po raz drugi

Ostatnio dość często noszę swoje przerobione szorty i już kilka razy dostałam komentarze z pytaniami, skąd są itd. Otóż są do spodenki, które kupiłam dwa lata temu w sh. Mimo, że są odrobinę za duże to nadal bardzo je lubię ze względu na wygodę.

Są już po dwukrotnej przeróbce! Początkowo były dzwonami, później spodenkami z podszyciem, a teraz nogawki są jeszcze bardziej obcięte i lekko postrzępione.

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądały wcześniej 🙂

89 thoughts on “szorty po raz drugi

 1. po zdjęciu aparatu pisałaś, że wybierasz się na wybielanie zębów. Minęło to pół roku, a Ty przecież nie byłaś. Dlaczego ?

 2. Super te spodenki 🙂
  Widzę że często kupujesz w sh. U mnie w szkole jak w innych jeśli jakaś osoba kupić coś w sh to jest gorsza nie ma pieniędzy albo coś w tym rodzaju. 🙁

  1. różnie 🙂 z Dawidem zwykle mówimy do siebie żartobliwie, ale często do mnie mówi Ankiewi (bo nie lubię Anka), a rodzice to Ania, Ankie itd^^ 🙂

  1. Hahahahahahahahahah xD nie no… leże xD Zapytaj jeszcze czy goli plecy i czy ma dzis okres xD. DAJCIE ANI PRYWATNOŚCI I NIE MĘCZCIE JEJ TAKIMI DURNYMI PYTANIAMI.

 3. Aniu, mam pytanie odnośnie allegro. Założyłam konto i wystawiłam już jakąś rzecz, jest już po terminie transakcji. Na koncie allegro nie mam żadnej inf o konieczności zapłaty należności. Czy ta wiadomość przyjdzie pod koniec miesiąca czy jak?

 4. Przesliczne! Ja rowniez musze zainwestowac w tego typu shorty, bo wakacje coraz blizej, upały również a ja nie mam ciuchow letnich 🙁
  Pozdrawiam i Zapraszam =)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.