to co lubię!


Dzisiaj znów miałam na sobie bluzeczkę z serii-nadruk dla mnie^^. Jestem maniaczką starych, analogowych aparatów! Dlatego bardzo chciałam mieć tą bluzkę! Jest nieco mniejsza niż wydawało się na zdjęciach ze strony, ale to nic, bo i tak jest na mnie dobra, a to najważniejsze!

spodenki-?? 

i jeszcze zbliżenia: 
Uwielbiam ten nadruk jak i rękawy!
Niedługo pokażę jeszcze dzisiejsze akcesoria, ale najpierw zjem kolację;) 

85 thoughts on “to co lubię!

 1. Aaa czy jak sobie sama podcinasz grzywkę to z jakiegoś filmiku.? Może nagrasz taki filmik o podicnaniu wiem że to śmieszne ale masz.ją piękną i myślę że wiele osób by to zaciekawiło :>. Czekam na.odpowiedź. :}.
  Pozdrawiam: Jessika

  1. mi by się przydało! jak zawsze idę do fryzjera to obetnie nie tak jak chcę i nie jestem zadowolona a jeżeli nawet by mi się nie udało to pretensje byłyby tylko do mnie xd

  2. Masz ją świetną i dlatego interesuje mnie jak ją podcinasz bo po zakończeniu roku wybieram się do fryzjera aby zrobić coś z grzywką bo mam ją już dłuższą od ciebie i mam dylemat czy zrobić sobie prostą i wtedy zacząć zapuszczać i układać jak ty czy odrazu ściąć na taki styl jaki ty masz :>.

  3. Jessika?
   Mam nadzieję, że nie chodziło o niby podszycie się pode mnie.
   Aniu mam prośbę, jak będziesz miała negatywne komentarze z anonima czasami z moim podpisem to nie ja. Ja pozytywne zarazem jak i negatywne publikowałabym ze swojego konta. Nigdy, przenigdy z anonima. ; ))

 2. no rzeczywiście na fotce ze strony wygląda inaczej, ale na Twoich fotach wygląda świetnie! czy na tej stronce koniecznie trzeba mieć konto paypal??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.