Wild Japan

Dzień Dobry!

Obudziłam się kilka minut po 9 i szybko zbiegłam na dół, bo przypomniało mi się, że dziś na tvp2 miał być program o tytule ”Dzika Japonia”. Nie mogłam go przegapić! 
Japonia urzekła mnie pod wieloma względami. Od wysoko rozwiniętej technologii, niesamowitej architektury, po dziką przyrodę i różnorodny klimat. 

Od mroźnej, północnej Japonii (wyspa Hokkaido)…

japońskie makaki (krótki post z mojego bloga)

Po tropikalne wyspy południowe (archipelag wysp Okinawa)

Ten program, jak i powyższe zdjęcia utwierdzają mnie w moich postanowieniach co do zwiedzania Japonii wzdłuż i wszerz. Ten kraj jest tak różnorodny, że ograniczenie się do zwiedzania jednego miasta, byłoby głupotą. Niemal każde miejsce w tym kraju wydaje się takie magiczne♥
Marzenia i plany na bok, wracam do obowiązków:(

71 thoughts on “Wild Japan

 1. Też mi sie marzy Japonia 😉
  Chciałam oglądać ten program,ale mój brat musi oglądać powtórkę meczu ,Uch -,-

 2. Lot do Japonii i z powrotem kosztuje około 3000.:]Nie jest aż tak źle ale tanio nie jest xD Ja mam nadzieję,że jak ukoncze 18 lat to wybiorę się do Japonii 🙂

  1. co Ty gadasz! Polska jest również niesamowita, tylko po prostu nie jest tak 'znana' i promowana:) Moi znajomi z Japonii są nią oczarowani i chcą ją odwiedzić, tak samo jak ja Japonię 🙂

  2. To, że Twoi znajomi chcą ją odwiedzić, to jeszcze nie oznacza, że jest niesamowita. (Tak tylko mówię)

   A co do Polski, to jest to naprawdę przepiękny kraj. Niektórzy po prostu nie widzilei tych fantastycznych miejsc. Siedzą tylko w jednym przytułku i narzekają głownie na politykę.
   Jka to móią: "Cudze chwalicie, swego nie znacie".

 3. Hah, jak zobaczyłam miniaturkę zdjęcia na facebooku wystraszyłam się , ze to są wyniki konkursu i pierwsza myśl 'no to przegrałam' ;D
  ślicznie tam jest !

 4. Japonia jest na prawdę piękna 😀

  jestem nowa i potrzebuję stałych czytelników i obserwatorów do motywacji pisania .

  jeżeli jesteś zainteresowana , zapraszam ;d

  1. bez sensu mieć tv i nie móc go oglądać:/ to twoi rodzice nie umieją ci załatwić kablówki?

 5. wiesz, szczerze "pisząc" zawsze Japonia kojarzyła mi się tylko z "wysoko rozwiniętą technologią", jak to Ty ujęłaś… nigdy nie wyobrażałam sobie, jak tam jest pięknie… aż do tej chwili! kurcze, chciałabym te widoki kiedyś zobaczyć na żywo. i już rozumiem Twoje zamiłowanie do tego kraju, wcześniej tego nie rozumiałam… pozdrawiam:)

 6. Przepięknie tam! Masz rację… "Grzechem" byłoby wybrać się tylko w jedno miejsce w Japonii… Po tym poście dodaję Japonię do miejsc, które koniecznie muszę odwiedzić (pod warunkiem, że moje finanse to wytrzymają ;)).

 7. Japonia sama z siebie nie fascynuje mnie, jest po prostu jak każdy inne kraj. Natomiast podziwiam ludzi, którzy tak jak Ty, całkowicie oddają się swoim zainteresowaniom :). Nie ważne czy byłaby to Japonia – zdjęcia udowadniają mi, że jest pięknym krajem, czy może "zwykłe" państwo europejskie – każde ma w sobie swój czar :).

 8. Przepraszam że zapytam, ale mam nadzieję że nie uznasz tego pytania za wścibskie, ale czy chodzisz do spowiedzi co miesiąc ? tak tylko pytam , nie złośliwie 🙂 Pozdrawiam !

 9. Japonia to również kolejny punkt planów podróżniczych 🙂 Ostatnio miałam okazję w koncercie zaprezentować się przed Panem z japonii, który chce zaprosić mój zespół na koncertowe tourne po całej Japonii, może też zobaczę cały przekrój tgo wspaniałego kraju:)

 10. Japonia jest boska! My mamy teraz kawałek szansy wyjechaść razem ze szkołą do Azji i najprawdopodomniej do Japoni:) Niestety cena mnie przeraża ;( Nie stać mnie a tak bardzo chciałabym jechać i z tamtąd wysłać ci jakąś niespodzienke ..Niestety,mówi się trudno i żyje się dalej…/G.

 11. Niestety ja nie oglądnęłam tego programu, gdyż całkowicie o nim zapomniałam – że leci w telewizji. Musiało być tam wszystko świetnie pokazane, w końcu to taki przecudowny kraj *.*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.