wypad nad zalew

Siema!
Dopiero co wróciłam. To był świetnie spędzony z dzień, ze świetnymi ludźmi!♥

Wybaczcie^^
Prawie jak w lato..

Więcej zdjęć dodam później, bo właśnie się pakuję. Za chwilę jadę do Łodzi! Postaram się zabrać ze sobą blueconnecta i więcej napiszę podczas drogi:) Pa! 

88 thoughts on “wypad nad zalew

 1. hehe nie za duzo tych wypadów? 🙂
  spacer, zalew i teraz Łódź :))
  zdięcia śliczne, nie wiedziałam ze zalew teraz tak pięknie wygląda xd
  Zapraszam do mnie 🙂

  1. Wybacz że się wtrącę, ale prowadzisz pamiętnik blogowy więc jak ma się nie interesować twoim życiem skoro opisujesz je publicznie na blogu?

  2. no fakt, ale piszę o swoim życiu i nie muszę nikomu się tłumaczyć, jeśli komuś nie odpowiada mój tryb życia to nie wiem po co tu zagląda.

  3. hahah, przedtem pisali, że ciągle w domu siedzisz i się uczysz, teraz się czepiają, że wychodzisz, LUDZIE OGARNIJCIE.

 2. Beautiful blog and lovely posts! I'd like you to be my friend and follow each other:) Please visit my blog and let me know how you feel about this.
  Thanks sweetie!

 3. Ten rajmna to kolega z klasy? Ile ma lat, bo wyglada na starszego od Cb czy weroniki? A ten chłopak z tyłu, chyba był na tej imprezie z lat 80, czy sie myle?

  1. czyli ma około 20, kurcze jakie to dziwne, sama bede w tym roku miała 18 (jak ty) i nie moge sie przyzywczaic, że nasi znajom to juz 20-latkowie haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.