Big Milan!

Cześć!
Wreszcie mam dłuższą chwilę, żeby tutaj coś napisać i pokazać kilka zdjęć! Tak więc, zacznę od tego, że lot był jak najbardziej udany. Nie sądziłam, że to wszystko pójdzie tak łatwo! Wychodząc z lotniska niemal od razu na wejściu złapaliśmy autobus do Mediolanu.

Mieliśmy dużo czasu do godziny zameldowania się w hotelu, więc najpierw przeszliśmy się zobaczyć gdzie on się znajduje. Po drodze spytałam jakąś Włoszkę o drogę do jakiegoś pobliskiego McDonald’sa (pierwsze co przyszło na myśl^^). Pokierowała nas w stronę dworca, nie minęło 10 minut i znaleźliśmy nawet dwa obok siebie! Haha. Zjedliśmy, napiliśmy się kawki i znów ruszyliśmy na małe zwiady.

po nieprzespanej nocy.. czas na Mediolan!

Jesteśmy niemal w samym centrum i już teraz mogę powiedzieć, że to miasto jest naprawdę wielkie! Odkąd do niego wjechaliśmy nie wiem w którą stronę się patrzeć! Szczególnie w pobliżu dworca, te budynki są naprawdę ogromne! Ale póki co dość łatwo jest się tutaj odnaleźć:)

Wieżowiec Pirelli
Mówi się, że Mediolan słynie z niefortunnych połączeń zabytkowych budynków, tradycyjnych kamienic z nowoczesnością. Według mnie to jest naprawdę super połączenie! Panuje tutaj niezwykły klimat. Hmm.. i jak to bywa na włoskich ulicach niezwykły chaos^^. Każdy trąbi i jeździ jak chce!

Welcome to Italy!
Później pojawi się mnóstwo kolejnych postów i zdjęć! 
Share: