japońska kotka grasuje w Kauflandzie

Witam wszystkich!

To już dla mnie przedostatni poniedziałek szkoły! Mimo tej myśli, jestem potwornie zmęczona po dzisiejszych lekcjach. Ten tydzień i jego harmonogram mnie przeraża, dlatego teraz zrobiłam sobie mały odpoczynek z rozweselającymi słodkościami:)

Podczas sobotnich zakupów w Kauflandzie przyuważyłam kilka produktów ze znaną japońską kotką-Hello Kitty! Nie jestem jakąś fanką, ale przyznaję, że takie opakowania od razu zwracają moją uwagę^^.

jogurt i mleczny batonik

Niemal jak w Kinder Niespodziance, tak w tym jogurcie znalazłam miniaturkę Hello Kitty. Zastanawiam się czemu te kilka lat temu, kiedy byłam w podstawówce nie było aż tyle uroczych rzeczy:(

Szkoda, że teraz dziewczyny, coraz to młodsze na siłę chcą być dorosłe i uważają, że nawet takie pocieszne opakowania z przysmakami są dziecinne. Otóż, w Japonii i ogólnie w Azji, fankami Hello Kitty są nawet dojrzale kobiety, mające dzieci i pracę. W sumie… chyba każdy z nas chciałby choć na chwilę cofnąć czas do dzieciństwa i chociażby w taki sposób sobie o nim przypominać:)

Share: