otwarcie sklepu stacjonarnego Inspired!

Witajcie!
Dzisiejszy dzień był jednym z najważniejszych w moim życiu. Otóż miało miejsce pewne wydarzenie, mianowicie.. otwarcie sklepu stacjonarnego Inspired! Nieco ponad rok od startu sklepu internetowego zdecydowałam, że czas otworzyć również punkt stacjonarny, a zarazem biuro, które będzie się mieścić poza domem. Nadal nie mogę uwierzyć, że to się dzieje, że spełniam swoje marzenie i tworzę secondhand według własnych zasad!

DSC_8928b

W moim sklepie stacjonarnym będą rzeczy, które są dostępne online, ale również inne, których nie wystawiałam do tej pory. Nadal będę zamawiać ubrania jak najlepszej jakości, jednak nie będę sugerować się jedynie moim gustem. Chciałabym, aby każdy (tak, faceci i dzieci również!) znalazł coś dla siebie. Oczywiście ubrania kobiece zajmują większość powierzchni! Ceny będą zróżnicowane, dostawy dwa razy w tygodniu, będą promocje i rabaty!

DSC_8919bb

Od początku dążyłam do tego, aby mój secondhand nie przypominał typowego sklepu z tanią odzieżą. Pracowałam nad tym, aby sam jego wystrój był bardziej klimatyczny, butikowy, nowoczesny, ale z domieszką retro. Wybierałam ubrania, które są dobrej jakości. Układałam stylami, kolorami. Chciałam stworzyć fajną atmosferę. Czy mi się udało? Mam nadzieję, że tak i że Wam również się spodoba.

Możecie sprawdzić sami, odwiedzając sklep od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, oraz w soboty od 10:00 do 14:00 🙂 ul. Warszawska 5, Tomaszów Maz. Serdecznie Was zapraszam i chętnie poznam 🙂

Teraz zapraszam również do sklepu online, gdzie trwa wyprzedaż!
www.inspired.sklep.pl (kategoria promocje!)

Share: