rano

Hello.
Dzisiaj znów przywitało mnie słonko.
Zebrałam się szybko z łóżka zeszłam na dół na śniadanko, a później wypiłam kawę-od której zrobiłam się uzależniona..  i zjadłam Milky Way’a ♥

Czemu takiej pogody nie było w lipcu? Niebo jest tak błękitne, że aż razi. Szkoda, że dopiero na koniec lata, kiedy już zbliża się rok szkolny..

Dzisiaj wybieram się na 18-stkę kolegi, a już za tydzień obchodzę swoje urodziny, co prawda jeszcze nie te 18, ale do nich też już coraz bliżej.. Trochę mnie to przeraża, że za rok będę już pełnoletnia. Czas.. tak jak te chmury na niebie, tak szybko przemija. 

80 thoughts on “rano

 1. narobiłaś mi smaku:) Przecież to było wiadome że pod koniec wakacji zrobi się ciepło jak nazłość wtedy kiedy będzie trzeba iść do szkoły:)

 2. aaaa, kawa <3 ja też właśnie siedzę przy kawie z ciasteczkami kruchymi ;d
  u mnie jest słonecznie i wietrznie, wszyscy wkoło mówią, że jest ciepło, a mi chłodno, chyba mnie coś "rozbiera" 🙂

 3. Milky Way mm… pycha!
  Kawa tez pysznie wygląda..
  A co do Osiemnastki kolegi baw się! (;
  A chciałam jeszcze dodać że, nie przerażaj się pełnoletnością lata dzieciństwa za Tobą teraz jak to się mówi zaczynasz wyższy poziom w życiu ; praca,utrzymanie itd.
  Życzę powodzenia!

 4. Jestem w szoku, co wchodzę na Twojego bloga patrzę na liczniki, a tam tyle osób zza granicy. Świetnie reprezentujesz nasze miasto 🙂 Oby tych zagranicznych czytelników przybywało!

 5. Czy pijesz alkohol na imprezach ? tak zadaje pytanie z ciekawości 🙂 nie to że cie nie lubie bo bardzo lubie czytać twojego bloga i to bardzo :]

 6. siedzę przy oknie , więc będę podwójnie przybita patrząc na upały na dworze . A żaden nauczyciel nie wyjdzie na dwór : (
  u mnie się rozpogadza : )

 7. Najlepiej, byłoby całe życie być dzieckiem, ale można iść w dorosłość z dziecięcym uśmiechem. 😉

  Zapraszam do mnie:
  alterations-pasion.blogspot.com

  Pozdrawiam!

 8. A wgl jak ty to robisz, że bita śmietana utrzymuje ci się na kawie? Bo u mnie od razu się topi 🙁

 9. no szampan jest obowiązkowy 😉 ale nie mogę pić, bo biorę leki

  do 1 tematu około 15/20

  Nie mam.

  Nie lubię gorącej kawy, dolewam połowę zimnego mleka i się utrzymuję jakiś czas;)

 10. Hej mam pytanie związane z szafa.pl o co chodzi z tą weryfikacją bankową? tam jest coś napisane w regulaminie że trzeba przelać pieniądze na konto szafa ?

 11. Dziś wyciągnęłam koc i poszłam daleko w plener po prostu leżeć i leżeć … błękit mnie uspokaja. Jest pięknie, niezbyt gorąco i do tego cudowne Słońce. To lubię 🙂
  PS.Kiedy ja jadłam MilkyWaya. Jako amatorka astronomii powinnam go chyba jeść każdej nocy pod gwiazdami 🙂 Jeśli taki smak ma nasza galaktyka, to wiem, że coraz bardziej ja kocham (patriotka;p)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.